زکی‌پور به سلامت، دو چپ لیگ سپاهانی شدند!

اخبار لیگ جزیره : سپاهان با مدافع چپ باشگاه شمس آذر برای جایگزینی میلاد زکی‌پور به توافق رسید. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

زکی‌پور به سلامت، دو چپ لیگ سپاهانی شدند!

حسین گودرزی، مدافع چپ تیم المپیک ایران، در فصل آینده پیراهن تیم طلایی‌پوشان اصفهانی را بر تن خواهد کرد تا این باشگاه پاسخ محکم به جدایی میلاد زکی‌پور بدهد که با جدایی از سپاهان به استقلال خواهد پیوست.

گودرزی مدنظر استقلال هم بود، اما در نهایت این مذاکرات چند جانبه با توجه به پیشنهاد جذاب‌تر سپاهان به این انتقال ختم شد.‌ سپاهانی‌ها برای جذب گودرزی جوان علی اصغر اعرابی را هم به شمس آذر بازخواهند گرداند؛ وینگری که در‌ نیم فصل گذشته با پرداخت پول رضایتنامه به سپاهان پیوست.

علاوه بر معاوضه این دو بازیکن، سپاهان مبلغی را نیز برای رضایتنامه گودرزی به باشگاه قزوینی پرداخت خواهد کرد.‌

نکته جالب اینکه سپاهان برای پست دفاع چپ و جایگزینی خلئی که احتمالا علاوه بر جدایی زکی‌پور با خروج امید نورافکن هم این تیم را تهدید می‌کند، پدرام قاضی‌پور، مدافع چپ ملوان را هم به خدمت خواهد گرفت تا دست پری در سمت چپ فصل آینده داشته باشد.

قاضی‌پور با توجه به حضور ابوالفضل جلالی در ملوان از این باشگاه جدا شده و راهی تیم قهرمان جام حذفی خواهد شد که باید رقابت‌های این فصل را خیلی زود با پلی آف لیگ نخبگان آسیا آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *