وقتی آخرین بازی پدر هالند در لیگ برتر انگلیس اولین بازی خود هالند شد!

اخبار لیگ جزیره : با روی آوردن مدیر عامل باشگاه ریچارد آرنولد به مربی افسانه‌ای اولدترافورد برای گرفتن مشاوره، می توان گفت سر الکس فرگوسن به هیئت مدیره منچستر یونایتد بازگشته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.وقتی آخرین بازی پدر هالند در لیگ برتر انگلیس اولین بازی خود هالند شد!

ارلینگ هالند که در این تابستان از بورسیا دورتموند به منچسترسیتی پیوسته است، در اولین بازی خود در لیگ برتر انگلیس مقابل وستهام در ورزشگاه لندن به میدان رفت.

ارلینگ هالند در این بازی درخششی ویژه داشت و موفق شد دو گل به ثمر برساند. در واقع هالند در پیروزی دو بر صفر شاگردان پپ گواردیولا در هفته اول لیگ برتر انگلیس هر دو گل را به ثمر رساند که البته گل اول او از روی نقطه پنالتی بود.

آلفی هالند، پدر ارلینگ هالند بین سال های 2000 تا 2003 در منچستر سیتی حضور داشت و در این تیم توپ می زد و اکنون پسر او هم به همین تیم پیوسته است. آخرین بازی آلفی هالند برای منچسترسیتی مقابل وستهام بود که او این بازی را در سال 2003 انجام داد. البته آلفی هالند بیشتر در پست مدافع راست و گاهی هم به عنوان هافبک بازی می کرد.

اکنون اولین بازی ارلینگ هالند در منچسترسیتی مقابل وستهام بود و بدین ترتیب آخرین بازی آلفی هالند در منچسترسیتی تبدیل به اولین بازی ارلینگ هالند یعنی پسرش در جمع سیتیزن ها شد.

ارلینگ هالند شروع خوبی در منچسترسیتی داشته است و باید دید که این مهاجم با استعداد در ادامه چه عملکردی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *