وقتی بیرانوند در یک بازی 3 گل می‌خورد؛ فقط یک بار با برد تمام شده است!

اخبار لیگ جزیره : برای اولین بار، دریافت 3 گل از سوی بیرانوند مانع برد تیمش نشد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

وقتی بیرانوند در یک بازی 3 گل می‌خورد؛ فقط یک بار با برد تمام شده است!

در هفته بیست و هشتم لیگ برتر یک بازی عجیب و به یاد ماندنی در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در آن پرسپولیس علی رغم شکست 3 بر صفر در نیمه اول، موفق شد در نیمه دوم کامبک بزند و با نتیجه 4 بر 3 پیروز شود. با این برد شیرین پرسپولیس توانست جای استقلال را در صدر جدول بگیرد.

علیرضا بیرانوند در این مسابقه نمایش چندان خوبی نداشت و اگرچه شاید روی گل‌های خورده، مقصر اصلی نبود اما توقع می‌رفت واکنش‌های بهتری روی ضربات بازیکنان استقلال اهواز داشته باشد.

البته که در نیمه دوم پرسپولیس توانست 4 گل بزند و نمایش نه چندان خوب بیرانوند تحت‌الشعاع بازگشت عجیب و غریب پرسپولیس قرار گرفت.

این اولین باری نبود که بیرانوند در دروازه پرسپولیس 3 گل یا بیشتر دریافت می‌کرد اما اولین باری بود پرسپولیس به رغم دریافت 3 گل، مسابقه را با برد تمام می‌کرد.

پرسپولیس قبل از این مسابقه دو بار در لیگ برتر در یک بازی 3 گل خورده بود. اولین بار در مقابل استقلال در تاریخ ۱۴ بهمن 1395 بود که پرسپولیس بعد از زدن گل اول در همان نیمه اول 3 گل خورد و در نهایت فقط توانست گل دوم را بزند. در همان فصل پرسپولیس در مقابل ذوب آهن هم در حالی که بیرانوند داخل دروازه بود با تساوی 3 بر 3 متوقف شد. جمعه شب برای اولین بار در لیگ بیرانوند 3 گل خورد اما پرسپولیس توانست بازی را ببرد.

بیرانوند با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم در 4 مسابقه 3 گل یا بیشتر دریافت کرد. در فصل 2017 الریان در مرحله گروهی 3 بر یک و الهلال در مرحله حذفی 4 بر صفر پرسپولیس را شکست دادند. در فصل 2018 هم السد در مرحله گروهی پرسپولیس را 3 بر یک شکست داد و الجزیره امارات در دور رفت مرحله حذفی 3 بر دو از سد پرسپولیس گذشت.

وقتی بیرانوند در یک بازی 3 گل می‌خورد؛ فقط یک بار با برد تمام شده است!

بیرانوند در تیم ملی هم دو شکست 3 گله را تجربه کرده که اتفاقا هر دو در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا بوده است. در 2019 تیم ملی ایران 3 بر صفر به ژاپن باخت و در 2023 تیم ملی ایران با نتیجه 3 بر دو مغلوب قطر شد.

بیرانوند البته با پیراهن تیم‌های نفت تهران، آنتورپ بلژیک و بوآویشتای پرتغال هم بازی‌هایی داشته که در آنها 3 گل یا بیشتر خورده است.

او با بوآویشتا یک شکست 5 بر دو مقابل فامالیکائو داشت و یک شکست 4 بر یک مقابل پورتو. در بازی با پورتو طارمی به بیرانوند گل نزد اما دو پاس گل داد.

بیرانوند با پیراهن آنتورپ یک شکست 3 بر صفر مقابل میشلن در لیگ بلژیک و یک شکست 4 بر 3 مقابل گلاسکو رنجرز در لیگ اروپا را هم تجربه کرد.

بیرانوند با پیراهن نفت تهران روزهای بد داشت. دو تساوی 3 بر 3 مقابل تراکتور و ملوان و یک شکست 5 بر 3 مقابل ذوب آهن در لیگ برتر، یک شکست 3 بر یک مقابل ذوب آهن در جام حذفی و یک شکست 3 بر صفر مقابل العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا تجربه‌های بدِ بیرو در نفت بودند.

تیم‌های بیرانوند در هیچ کدام از بازی‌هایی که او 3 گل یا بیشتر خورده است نتوانستند به پیروزی برسند و بازی با استقلال خوزستان اولین بازی بود که در آن بیرانوند 3 گل‌ خورد اما تیمش موفق شد بازی را ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *