ونگر: دیدن عکس امباپه در پیراهن آرسنال، قلبم را می‌شکند

اخبار لیگ جزیره : آرسن ونگر از تلاش‌هایش برای انتقال کیلیان امباپه به آرسنال و همچنین دلیل رد شدن پیشنهاد توپچی‌ها توسط این ستاره فرانسوی پرده برداشت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره ونگر دیدن عکس امباپه در پیراهن آرسنال قلبم را می‌شکند

به گزارش سایت گل، ونگر به‌ صراحت درباره ملاقات با والدین امباپه برای متقاعد کردن آنها جهت انتقال پسرشان به آرسنال صحبت کرد. در نهایت، این خانواده تصمیم گرفتند که در موناکو بمانند و به ابراز علاقه لیورپول و رئال مادرید نیز پاسخ منفی دادند.

این تلاش آرسنال را می‌توان در حوالی سال 2016 قرار داد؛ زمانی که امباپه 17 ساله بود و به تازگی در تیم اول موناکو به میدان می‌رفت. سال بعد، عکسی از دوران کودکی امباپه با پیراهن زرد سال ۲۰۰۴ آرسنال، در اینترنت منتشر شد. اما، در همان سال او به صورت قرضی به پاری سن ژرمن پیوست و این قرارداد با تعهد خرید 180 میلیون یورویی همراه بود. اوایل این ماه بود که او در نهایت به رویایش برای امضای قرارداد با رئال مادرید رسید.

ونگر در این رابطه به شبکه تلویزیونی TF1 گفت:

این به وضوح یک ضربه دردناک فوتبالی بود. دیدن عکسی از امباپه با پیراهن آرسنال، قلبم را کمی می‌شکند. من سراغ والدین او رفتم و سعی کردم آنها را متقاعد کنم. در آن زمان، او کمی خجالتی بود و مردم تازه شروع به امضا گرفتن از او در موناکو کرده بودند. در ابتدای کار، فشار زیادی روی بازیکن نیست و آنها توانستند او را با قول اینکه در موناکو نسبت به آرسنال، لیورپول یا رئال مادرید راحت‌تر بازی خواهد کرد، متقاعد کنند که قراردادش را تمدید کند. می‌توان گفت که والدینش به خوبی او را نصیحت کردند و امباپه تصمیم درستی گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *