تردید منچستریونایتد درباره ماتیاس دلیخت؛ چرا این بازیکن در لیست فروش قرار دارد؟

اخبار لیگ جزیره : منچستریونایتد نمی‌تواند درک چرا بایرن مونیخ به دنبال فروش ماتیاس دلیخت است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

تردید منچستریونایتد درباره ماتیاس دلیخت؛ چرا این بازیکن در لیست فروش قرار دارد؟

ماتیاس دلیخت از زمان پیوستن به بایرن مونیخ، بهترین مدافع این باشگاه بوده و یکی از خریدهای موفق چند سال اخیر باواریایی‌ها به حساب می‌آید. با این وجود باواریایی‌ها اکنون در این پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی به دنبال فروش این بازیکن 24 ساله هلندی هستند.

به گزارش فلوریان پلتنبرگ از اسکای آلمان؛ مذاکرات بین منچستریونایتد و ماتیاس دلیخت در حال انجام است. اریک تن هاخ هم ضمن تماس با شاگرد سابق خود، به وضوح گفته او را در تیمش می‌خواهد. همچنین دو باشگاه نیز به طور مداوم با یکدیگر در تماس هستند؛ اما هنوز مذاکرات به صورت جدی شروع نشده است.

بایرن مونیخ حدأقل 50 میلیون یورو که قابلیت افزایش با بندهای پاداش داشته باشد، برای فروش دلیخت می‌خواهد. بااین‌حال در منچستر درباره جذب دلیخت کمی نگران و مردد هستند زیرا نمی‌توانند درک کنند چرا دلیخت در لیست فروش بایرن مونیخ قرار دارد.

ماتیاس دلیخت و انتظاراتی که برآورده نخواهد شد
پس از پیوستن ماتیاس دلیخت از یوونتوس به بایرن مونیخ در انتقالی به ارزش 67 میلیون یورو سال 2022، انتظار می‌رفت او رهبر جدید خط دفاع باواریایی‌ها و حتی یکی از گزینه‌های بستن بازوبند کاپیتانی باشد؛ اما اکنون تنها پس از گذشت دو سال، بعید است دلیخت به هیچ‌یک از این موارد برسد.

البته دلیخت به دنبال جدایی از بایرن مونیخ نیست و بلکه او حتی در این باشگاه، شهر مونیخ و در کنار هم‌تیمی‌هایش، احساس خوبی دارد. بااین‌حال بیش‌تر از هر چیزی، او می‌خواهد به طور منظم بازی کند و نمی‌خواهد گزینه چهارم یا پنجم باشد.

از طرف دیگر، دلیخت به خوبی می‌داند بایرن با جذب یوناتان تا، تمایل چندنی به حفظ او نشان نخواهد داد، بنابراین دلیخت به خوبی می‌تواند پیوستن به یونایتد را تصور کند، به خصوص که او شناخت خوبی از تن هاخ دارد. گفتنی است قرارداد دلیخت با باواریایی‌ها تا سال 2027 اعتبار دارد و هنوز سه فصل دیگر از آن باقی‌مانده است. او همچنین حقوق ناخالص 16 میلیون یورویی در سال دریافت می‌کند و گفته می‌شود این یکی از دلایل فروش او توسط باواریایی‌هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *