تایید غیرمنتظره: پپ حامی کمپانی در بایرن!

اخبار لیگ جزیره : پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، از تصمیم مدیران بایرن مونیخ برای انتخاب ونسان کمپانی حمایت کرد. ‏ برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

تایید غیرمنتظره: پپ حامی کمپانی در بایرن!

برکناری توماس توخل از هدایت بایرن مونیخ باعث شد که مدیران این باشگاه به صورت جدی به دنبال پیدا کردن جانشینی مناسب برای او باشند اما پیشنهادهایی که به چند مربی ارائه کردند با پاسخ منفی مواجه شد تا مشکلاتی برای آنها به وجود بیاید.

با این حال، رسانه‌های آلمانی در روزهای اخیر از مذاکرات بایرن با کمپانی و توافق اولیه بین دو طرف خبر داده بودند. این در حالی است که هواداران این تیم به شدت از این انتخاب ناراحت و نگران هستند، چرا که این مربی در فصلی که گذشت هدایت برنلی را برعهده داشت و نتوانست این تیم را در رقابت‌های لیگ برتر حفظ کند و به دسته پایین‌تر سقوط کرد.

اما به نظر می‌رسد که گواردیولا با توجه به شناختی که از بایرن دارد کاملا از این تصمیم و انتخاب راضی است. او در این باره به خبرنگاران گفت: من از ارتباط بین بایرن و وینی راضی هستم. نظر من درباره او بسیار مثبت است و مهم نیست که او با برنلی سقوط کرده است.

من بسیار نظر خوبی درباره کار و شخصیت و دانش او از بازی و همچنین ارتباطش با رسانه‌ها دارم. دوست دارم که بایرن بهترین تصمیم ممکن را بگیرد چون شایستگی آن را دارند. من عاشق این باشگاه هستم. بایرن را به دلایل بسیاری دوست دارم، خصوصا به خاطر افرادی که در این باشگاه حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *