چراغ سبز یوفا برای حضور باشگاه‌های خواهرخوانده منچستری در اروپا

اخبار لیگ جزیره : منچستریونایتد و منچسترسیتی به احتمال زیاد از یوفا مجوز حضور در رقابت‌های اروپایی فصل آینده به همراه باشگاه‌های خواهرخوانده خود را دریافت خواهند کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره چراغ سبز یوفا برای حضور باشگاه‌های خواهرخوانده منچستری در اروپا

به گزارش تایمز؛ منچستریونایتد و نیس که تحت مالکیت مشترک اینئوس هستند فصل آینده در لیگ اروپا به میدان خواهند رفت. همچنین منچسترسیتی و ژیرونا به رهبری گروه سیتی فوتبال مجوز حضور در لیگ قهرمانان را دریافت خواهند کرد. قرار است هیئت کنترل مالی باشگاه‌های یوفا (CFCB) روز دوشنبه در مورد مسائل مالکیت چند باشگاهی برای این دو باشگاه منچستری و دیگر تیم‌های حاضر در رقابت‌های اروپایی، حکمی صادر کند. گفته می‌شود CFCB موافقت خود را با حضور باشگاه‌های منچستری در کنار باشگاه‌های خواهرخوانده‌شان، مشروط به رعایت شرایط خاصی، اعلام خواهد کرد. با این حال، به این باشگاه‌ها گفته می‌شود که در فصل 25-2024 آزادی عمل کمتری به آن‌ها داده خواهد شد.

انتظار می‌رود از فصل آینده باشگاه‌های فرعی گروه سیتی فوتبال و اینئوس تحت گروهی که توسط یوفا تایید می‌شود، اداره شوند. ژیرونا که متعلق به گروه CFG نیز هست، در لالیگای اسپانیا سوم شد. آن‌ها سه بازیکن کلیدی را از طریق نفوذ CFG به فروش رسانده یا قرض داده‌اند، از جمله سادیو، مهاجمی که به منچسترسیتی می‌پیوندد. CFCB به دلیل معاملات نقل و انتقالاتی این فصل، با دقت به ارتباطات CFG پرداخته است. معیارهای گروه بررسی بر باشگاه‌هایی نظارت دارد که «سه بازیکن یا بیشتر را به طور دائم یا موقت، با باشگاه دیگر، به صورت مستقیم یا غیرمستقیم» جابه‌جا کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *