سه عدد ویژه که رونالدو در آستانه رسیدن به آن‌ ها است

اخبار لیگ جزیره : کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی حال حاضر منچستر یونایتد، رکورد های زیادی را در کل دوران حرفه ای خود جا به جا کرده است و هنوز هم علی‌ رغم اینکه سن او بالا رفته، متوقف نشده است و به رکوردشکنی های فوق العاده خود ادامه می دهد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

سه عدد ویژه که رونالدو در آستانه رسیدن به آن‌ ها است

سه عدد و رکورد ویژه وجود دارد که کریستیانو رونالدو در یک قدمی شکستن آن ها قرار دارد. یکی از آن ها مربوط به تعداد گل های باشگاهی است. کریستیانو رونالدو تاکنون 698 گل باشگاهی به ثمر رسانده است و کافی است تا دو گل باشگاهی دیگر به ثمر برساند و بدین ترتیب به تعداد 700 گل باشگاهی خواهد رسید.

عدد دیگر مربوط به تعداد گل های زده شده در لیگ های مختلف است. کریستیانو رونالدو تاکون 497 گل در لیگ های مختلف به ثمر رسانده است و کافی است تا 3 گل دیگر به ثمر برساند و بدین ترتیب او به تعداد 500 گل در لیگ هم خواهد رسید. همچنین فوق ستاره پرتغالی 97 گل در بازی های رسمی بین المللی زده است، درست است که او رکورددار گل های ملی است و رکورد علی دایی را شکسته است اما برخی از گل های او در بازی های دوستانه بود و هنوز تعداد گل های ملی او در بازی های رسمی به عدد 100 نرسیده است که با زدن 3 گل دیگر به این عدد خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *