توضیح‌توخل درباره تغییر پست عجیب ستاره‌آمریکایی

لیگ جزیره:توماس توخل، سرمربی چلسی در مورد حضور کریستین پولیسیچ در پست دفاع راست توضیح داد.برای ادامه مطلب با سایت لیگ جزیره همراه باشید.

کریستین پولیسیچ به یک آچار فرانسه در تیم چلسی تبدیل شده است. در واقع این ستاره آمریکایی هرگاه که بازیکنی از آبی‌ها به هر دلیلی غایب بوده در پست او به میدان رفته و اتفاقاً نمایش‌های قابل قبولی را هم از خود ارائه داده است.

بعد از مشکلات انضباطی که برای روملو لوکاکو به وجود آمد کریستین پولیسیچ در پست مهاجم نوک توسط توماس توخل به کار گرفته شد. این پایان کار نبود و بعد از آسیب دیدگی ریس جیمز حالا این ستاره آمریکایی در پست دفاع راست به میدان می رود.

توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی، در مورد این تصمیم عجیب خود توضیح داده و می‌گوید: “بله درست است، ما کمی او را جابجا کردیم. اما در نهایت بازیکنان می خواهند بازی کنند. اگر بتوانم در پست های بیشتری به میدان برویم این اتفاق خوبی خواهد بود.

همیشه می توانید استدلال کنید که اگر یک پست ثابت داشته باشم بهتر خواهد بود اما این را هم می‌توان گفت که در این صورت ممکن است کمتر بازی کنید یا حتی با رقابت بیشتری مواجه شوید زیرا ما در خط جلو دو یا سه بازیکن در هر پست داریم بنابراین اول از همه چیز خوبی است اما یک مسئله بد هم وجود دارد و آن این است که ما در پست دفاع با مشکل روبرو هستیم و مصدمومیت‌هایی داریم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *