ماجرای کفش‌های یک فوق‌ ستاره لیگ برتری نبرد سنگین و مهیج بین نایکی، آدیداس و پوما

اخبار لیگ جزیره : در تابستان امسال مجموعه‌ای از باشگاه‌های برتر فوتبال به دنبال ارلینگ هالند بودند و حالا چندین برند لباس و کفش ورزشی به دنبال امضای او هستند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

ماجرای کفش‌های یک فوق‌ ستاره لیگ برتری نبرد سنگین و مهیج بین نایکی، آدیداس و پوما
ارلینگ هالند، مهاجم جدید منچسترسیتی، پس از پایان قراردادش با نایکی در اوایل سال جاری، هنوز قرارداد جدیدی با کمپانی لباس و کفش ورزشی امضا نکرده و در هفته‌های اخیر با کفش‌های متفاوتی دیده شده، که نشان‌دهنده این واقعیت است که او دیگر به این شرکت آمریکایی وابسته نیست.

بعد از ترک دورتموند مردم در مورد باشگاه جدید هالند حدس می‌زدند و نمی‌دانستند او به کجا خواهد رفت، و حالا او روش مشابهی را پیش گرفته و باعث شده که مردم در مورد کفشی که در بازی و بازی‌های بعدی خواهد پوشید گمانه‌زنی کنند.

در اوایل فصل جدید، هالند از کفشهایی با مارک متفاوت استفاده کرده و عکسهایی از او با کفش نایکی، پوما و آدیداس منتشر شده است. او در مراسم رونمایی خود در سیتی کفش‌های پوما اولترا با مارک باشگاه پوشید. گروه فوتبال سیتی در سال ۲۰۱۹ بر سر قراردادی ۱۰ ساله با پوما برای تهیه لباس‌های خود به توافق رسید. سپس، در طول تور پیش‌فصل سیتی در ایالات متحده در حالی که کفش‌های آدیداس X Speedportal را پوشیده بود، مقابل بایرن‌مونیخ بازی کرد و گل زد. در بازی جام خیریه مقابل لیورپول در ۳۱ جولای هم از همین کفش استفاده کرد.

هشت روز بعد، قبل از بازی افتتاحیه سیتی در خارج از خانه مقابل وستهام یونایتد، با کفشهای آدیداس وارد ورزشگاه لندن شد و سپس در خود بازی کفش‌های نایکی مرکوریال ویپور ۱۴ را به پا کرد. در پیروزی ۴-۰ مقابل بورنموث در روز شنبه نیز همین کفشها را پوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *