لیورپول ۳ – منچسترسیتی ۱/ شانزدهمین جام قرمزها پس از ۱۶ سال؛ انتقام‌گیری شاگردان کلوپ

اخبار لیگ جزیره : در دیدار سوپرجام انگلیس یا همان جام‌خیریه، لیورپول موفق شد قهرمان لیگ برتر منچسترسیتی را شکست دهد و پس از ۱۶ سال به قهرمانی دست پیدا کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

لیورپول ۳ - منچسترسیتی ۱/ شانزدهمین جام قرمزها پس از ۱۶ سال؛ انتقام‌گیری شاگردان کلوپ

جشن قهرمانی لیورپول در جام خیریه 2022
امشب در ورزشگاه کینگ‌پاور شهر لستر، دیدار جام‌خیریه انگلیس یا همان سوپرجام این کشور بین تیم‌های لیورپول قهرمان جام‌حذفی و منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر برگزار شد که قرمزهای مرسی‌ساید با برتری ۳-۱ به قهرمانی رسیدند.

لیورپول بازی را برتر و بهتر شروع کرد و در نیمه نخست شرایط خوبی داشت. شاگردان کلوپ دقیقه ۲۱ با شوت دیدنی آرنولد که روی پاس صلاح روانه دروازه شد به گل نخست رسیدند. سیتی هم فرصت‌هایی در این نیمه برای جبران خلق کرد اما در به تساوی کشیدن بازی ناموفق بود.

در نیمه دوم هم لیورپول شروع بهتری داشت، اما کم‌کم سیتی موفق شد موقعیت‌هایی را خلق کند و به گل تساوی هم برسد. دقیقه ۷۱ پس از دخالت فودن و درآوردن توپ از دست آدریان، آلوارس بازیکن جدید سیتی گلی زد که داور مردود اعلام کرد. ولی بعد از بررسی توسط VAR این گل سالم تشخیص داده شد.

دقیقه ۸۳ لیورپول توسط صلاح به دومین گل رسید و ستاره مصری از روی نقطه‌پنالتی دروازه ادرسون را باز کرد. این پنالتی پس از این که ضربه سر نونیس به دست دیاس برخورد کرد با کمک VAR اعلام شد. در دقایق باقی‌مانده هم لیورپول نه تنها موفق شد دروازه‌اش را حفظ کند، توسط نونیس در دقیقه ۴+۹۰ با ضربه سر به گل سوم هم دست پیدا کرد.

لیورپول ۳ – منچسترسیتی ۱/ شانزدهمین جام قرمزها پس از ۱۶ سال؛ انتقام‌گیری شاگردان کلوپ

لیورپول با این برد شیرین پس از ۱۶ سال به شانزدهمین قهرمانی‌اش در جام‌خیریه دست پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *