رسمی؛ بازیکنی که در دقیقه 6 به بارسلونا گل زد گران‌ ترین خرید تیم انگلیسی شد

اخبار لیگ جزیره : الکساندر ایزاک، مهاجم سوئدی رئال سوسیداد به طور رسمی به تیم نیوکاسل یونایتد در لیگ برتر انگلیس پیوست. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رسمی؛ بازیکنی که در دقیقه 6 به بارسلونا گل زد گران‌ترین خرید تیم انگلیسی شد

این بازیکن سوئدی که یکی از استعداد های جوان فوتبال اروپا به حساب می آید اکنون راهی لیگ برتر انگلیس شده است. الکساندر ایزاک در حال حاضر 22 ساله است و به نظر می رسد که آینده درخشانی در انتظارش باشد.

او در بازی هفته گذشته لالیگا در پیروزی 4 بر 1 بارسلونا مقابل رئال سوسیداد، تک گل رئال سوسیداد را به ثمر رساند. این بازیکن سوئدی این کار را در دقیقه 6 انجام داد و بدین ترتیب موفق شد خیلی زود دروازه بارسلونا را باز کند.

اکنون الکساندر ایزاک به تیم نیوکاسل یونایتد در لیگ برتر انگلیس پیوسته است. مبلغی که تیم انگلیسی برای خرید او پرداخت کرده است بسیار چشمگیر است. در واقع نیوکاسل برای خرید این بازیکن 65 میلیون یورو پرداخته است و 5 میلیون یورو بند های دیگر هم در این معامله قرار داده شده است. بدین ترتیب این بازیکن گران ترین خرید تاریخ نیوکاسل یونایتد شده است و از سوی دیگر گران ترین فروش تاریخ تیم اسپانیایی یعنی رئال سوسیداد هم شده است.

باید دید که عملکرد او در لیگ برتر انگلیس به چه شکل خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *