لحظه‌ای که رونالدو به شکلی دیدنی خودش را از آفساید بیرون کشید

اخبار لیگ جزیره : با روی آوردن مدیر عامل باشگاه ریچارد آرنولد به مربی افسانه‌ ای اولدترافورد برای گرفتن مشاوره، می توان گفت سر الکس فرگوسن به هیئت مدیره منچستر یونایتد بازگشته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

لحظه‌ای که رونالدو به شکلی دیدنی خودش را از آفساید بیرون کشید

منچستر یونایتد فصل را ضعیف شروع کرده است و بازی اول خود در رقابت های لیگ برتر انگلیس را با نتیجه 1 بر 2 مقابل برایتون در ورزشگاه خانگی خود یعنی اولدترافورد واگذار کرد تا مشخص شود که اریک تن هاگ چه کار سختی در جمع شیاطین سرخ دارد.

به گزارش فوتبالی، یکی از تصمیم های عجیب اریک تن هاگ این بود که در بازی مقابل برایتون، کریستیانو رونالدو را نیمکت نشین کرد و در دقیقه 53 بود که فوق ستاره پرتغالی را به جای فرد وارد زمین کرد. رونالدو در دقایقی که در زمین بود تلاش زیادی کرد تا بتواند نتیجه و بازی را برگرداند اما در نهایت موفق نشد این کار را انجام دهد و شیاطین سرخ بازی را باختند.

رونالدو روی یک صحنه دیدنی برای اینکه خود را در موقعیت قرار دهد که هم‌تیمی اش به او پاس دهد، سریع خود را از آفساید بیرون کشید و با بازیکنان برایتون در یک خط قرار گرفت. رونالدو با وجود اینکه 37 سال دارد اما هنوز هم یک مهاجم توانمند و باهوش است و می داند که در موقعیت های مختلف چگونه باید جایگیری کند.

اوضاع فعلی منچستر یونایتد باب دل رونالدو نیست و ممکن است که ستاره پرتغالی در همین تابستان اقدام به جدایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *