اسطوره آبی‌ ها چند پیشنهاد سرمربیگری را رد کرد!

اخبار لیگ جزیره : جان تری، اسطوره باشگاه چلسی می‌گوید از پستی که در این باشگاه دارد بسیار راضی است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اسطوره آبی‌ ها چند پیشنهاد سرمربیگری را رد کرد!

جان تری در دوران حضورش در میدان روزهای درخشانی را در ترکیب چلسی سپری کرد و افتخارات بسیاری را با این باشگاه به دست آورد. او که پس از پایان فوتبالش به عنوان کمک مربی در استون ویلا مشغول به کار بود، یک سال قبل تصمیم گرفت که پیشنهاد باشگاه چلسی برای بازگشت به استمفوردبریج را بپذیرد.

او در حال حاضر سمتی به عنوان مشاور مربی در چلسی دارد که برای کمک به پرورش و پیشرفت استعدادهای جوانی که در این تیم حضور دارند طراحی شده است.

بسیاری از هواداران در این مدت سوالاتی را درباره نقش واقعی تری در این باشگاه مطرح کرده بودند و همین باعث شد که این کاپیتان سابق آبی‌های لندن نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد و به آنها اطمینان خاطر دهد که مشکلی با قبول هدایت یک تیم و حضور در جایگاه سرمربی ندارد.

او روز گذشته با انتشار یک استوری در اینستاگرامش نوشت: «پیام‌های بسیاری در زمینه دوری‌ام از سمت مربیگری دریافت کرده‌ام. من سال گذشته سه پیشنهاد مربیگری تیم‌های مختلف را رد کردم و پیش از آن هم در دو مصاحبه شرکت کرده بودم که در گرفتن آن شغل‌ها موفق نبودم.»

تری با ابراز رضایت از شرایط و پست فعلی‌اش در چلسی اظهار داشت: «این تصمیمی فردی است که من خودم گرفته‌ام. من نقش خودم را در چلسی دارم که بسیار دوستش دارم و می‌توانم با خانواده‌ام وقت بگذرانم که ارزش زیادی برایم دارد. من همچنین زمانی دارم تا بتوانم شخصا از آن لذت ببرم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *