عجب خرید دهان‌ پرکنی! طعنه هواداران منچستریونایتد به مدیران باشگاه

اخبار لیگ جزیره : تغیی، بهانه‌ای به دست هواداران منچستریونایتد داده تا به مدیران این تیم طعنه بزنند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

عجب خرید دهان‌ پرکنی! طعنه هواداران منچستریونایتد به مدیران باشگاه

به نقل از نشریه «سان»؛ هواداران تیم فوتبال منچستریونایتد در انگلیس به شیوه‌ای جالب به انتصاب هاوارد وب به عنوان رئیس کمیته داوران لیگ برتر واکنش نشان دادند.

وب ۵۰ ساله که جزو داوران سرشناس فوتبال انگلیس بود و در جام جهانی ۲۰۱۰ نیز سوت زد، در حال حاضر و تا پایان سال میلادی جاری با سازمان لیگ فوتبال آمریکا (MLS) قرارداد دارد اما او با پایان کارش به عنوان مدیراجرایی کمیته داوران این لیگ، به کشور خودش برمی‌گردد تا جانشین رایلی ۵۷ ساله شود.

این جابجایی با بازخوردهایی در فضای مجازی همراه بود که بخش زیادی از آنها طعنه‌آمیز و خطاب به مدیران و مالکان باشگاه منچستریونایتد بوده است.

یکی از کاربران در پیام خود که طعنه‌ به عدم فعالیت شیاطین سرخ در بازار نقل و انتقالات تابستان بوده، نوشته است: «تبریک به منچستریونایتد به خاطر انجام بزرگترین خرید یک دهه اخیرش. هاوارد وب، عجب خرید دهان پرکنی!». کاربری دیگر نوشته است: «هاوارد وب رئیس داوران لیگ برتر می‌شود. این هم از اولین خرید تابستانی منچستریونایتد.»

اعتراضات مکرر بازیکنان و مربیان به سطح پایین قضاوت داوران لیگ برتر در فصل گذشته به خصوص در زمینه استفاده از VAR، مسئولان این لیگ را بر آن داشت که تغییراتی را در کمیته داوران ایجاد کنند و برکناری رایلی پس از ۱۲ سال و خروج مایل دیم، جان ماس، کوین فرند و مارتین اتکینسون جزو این تغییرات بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *