خوشحالی یک ستاره در تیم جدید بهترین تصمیم زندگی‌ ام جدا شدن از جمع سرخ‌ ها بود!

اخبار لیگ جزیره : خوشحالی یک ستاره در تیم جدید بهترین تصمیم زندگی‌ام جدا شدن از جمع سرخ‌ها بود! برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

خوشحالی یک ستاره در تیم جدید بهترین تصمیم زندگی‌ ام جدا شدن از جمع سرخ‌ ها بود!

سادیو مانه ستاره سنگالی بایرن مونیخ می‌گوید که خروج از لیورپول بهترین تصمیمی بوده که در دوران فوتبالی‌اش گرفته است.

مانه تابستان امسال با رقم ۳۲ میلیون پوند به علاوه ۹ میلیون پوند پاداش به بایرن مونیخ پیوست تا دوران جدیدی در زندگی‌ ورزشی اش آغاز کند. از قرارداد این مهاجم ۳۰ ساله با لیورپول فقط 12 ماه باقی مانده بود و به همین دلیل، بایرن مونیخ از فرصت استفاده کرد تا او را به آلیانتس‌آرنا ببرد.

ستاره جدید باواریایی‌ها در تازه ترین مصاحبه‌اش درباره خروج از لیورپول و پیوستن به بایرن گفت: «من در سال گذشته، تصمیم به ترک لیورپول گرفتم، زیرا به یک چالش جدید در زندگی‌ام احتیاج داشتم. تصمیم آسانی نبود، اما بعضی اوقات شما باید چنین تصمیماتی بگیرید و تاکنون حس می‌کنم که بهترین تصمیم دوران بازیگری‌ام بوده است.»

بازیکن سابق سرخهای آنفیلد در ادامه گفت: « بایرن مونیخ تاریخ بزرگ و بازیکنان باکیفیت زیادی دارد و همانطور که می‌دانید ده سال است که به طور متوالی قهرمان بوندس لیگا شده‌اند.» مانه در دوران حضورش در مرسی ساید، موفق به قهرمانی در لیگ برتر، لیگ قهرمانان اروپا و همچنین جام حذفی و جام اتحادیه شد. قرارداد مانه با باواریایی‌ها تا تابستان سال ۲۰۲۵ اعتبار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *