کاپیتان سرخ‌ ها با خانواده به دادگاه می‌رود

اخبار لیگ جزیره : هری مگوایر کاپیتان منچستریونایتد بابت جنجالی که دو سال پیش ایجاد کرد باید به دادگاه برود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

کاپیتان سرخ‌ ها با خانواده به دادگاه می‌رود

مگوایر ملی پوش انگلیسی تیم منچستریونایتد در حالی که در اردوی تیمش به سر می‌برد اما به دلیل داشتن پرونده حمله به پلیس در تعطیلات در یونان، باید در دادگاه حاضر شود. کاپیتان سرخپوشان شهر منچستر طی چند هفته آینده احضاریه دادگاه را برای جلسه تجدید نظر دریافت خواهد کرد زیرا او در تابستان ۲۰۲۰ به اتهام حمله به پلیس در میکونوس یونان محکوم شده بود.

به گفته منابع یونانی دادگاه برای اواخر بهار یا اوایل تابستان سال آینده در جزیره سیروس یونان که محل رسیدگی به درخواست تجدیدنظر است، برگزار خواهد شد. این بدان معناست که این بازیکن ۲۷ ساله فعلاً می‌تواند روی شروع فصل لیگ برتر با یونایتد و همچنین جام جهانی قطر با تیم ملی انگلیس تمرکز کند.

در ماجرای مورد اشاره علاوه بر هری مگوایر، برادرش جو و خواهرش دیزی نیز درگیر شده بودند و همگی باید در دادگاه حاضر شوند. مگوایر که در تابستان امسال با همسرش فرن هاوکینز ازدواج کرد، به اتهام حمله به یک افسر پلیس، فحاشی، مقاومت در برابر دستگیری و تلاش برای رشوه دادن به پلیس مجرم شناخته شد. او ادعا کرد که پس از این‌که خواهرش دیزی توسط دو مرد مورد حمله قرار گرفت، توسط پلیس یونان مورد حمله قرار گرفت.سط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *