اریک تن هاخ و حفظ قدرت نقل و انتقالاتی در منچستریونایتد

اخبار لیگ جزیره : منچستریونایتد بند تمدید قرارداد اریک تن هاخ را فعال کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره اریک تن هاخ و حفظ قدرت نقل و انتقالاتی در منچستریونایتد

صبح امروز منچستریونایتد به صورت رسمی از ادامه همکاری با سرمربی هلندی خود خبر داد. پس از جلسه بازبینی فصل 24-2023، مدیران منچستریونایتد به این نتیجه رسیدند که اریک تن هاخ باید در جایگاه خود ماندگار شود. در حالی که گفته می‌شد برای جلب رضایت مرد هلندی قرارداد سه سال جدید به او اعطا خواهد شد، شیاطین سرخ در نهایت از بند 12 ماهه قرارداد او استفاده کردند. به گزارش ای‌اس‌پی‌ان، در واقع منچستریونایتد با این بند نیز حمایت مهمی از سرمربی‌اش داشته است. اریک تن هاخ در کنار حفظ جایگاهش تا سال 2026، تمامی بندهای موجود در در قرارداد قبلی‌‌اش را نیز حفظ کرده است. مطابق توافق با مدیران قبلی، تن هاخ در اولدترافورد «حق وتو نقل و انتقالاتی» دارد. خرید و فروش‌ها باید با رضایت تن هاخ انجام بگیرد و این موضوع در دو فصل گذشته اثبات شد.

اریک تن هاخ در سومین فصلش حضور خود در منچستریونایتد نیز در نقل و انتقالات مشارکت خواهد کرد. با این حال، مطابق توافق جدید با گروه اینئوس، افرادی مانند جیسون ویلکاکس و دن اشورث نیز با او همکاری خواهند کرد. در حالی که چلسی و لیورپول با عنوان «سرمربی» از انزو مارسکا و آرنه اسلوت رونمایی کردند، منچستریونایتد همچنان اریک تن هاخ را «مربی – مدیر» خطاب قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *