اتفاق عجیب و غریب برای ستاره آبی‌ ها دزد کفش‌ های دست دوم را ربود! تصویر این سرقت عجیب پخش شد

اخبار لیگ جزیره : کریستیانو رونالدو فرزندانش را در مدرسه‌ ای در پرتغال ثبت‌نام کرده و حرف و حدیث‌های بسیاری مبنی بر تصمیم نهایی او برای پیوستن به اسپورتینگ لیسبون شنیده می‌شود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اتفاق عجیب و غریب برای ستاره آبی‌ ها دزد کفش‌ های دست دوم را ربود! تصویر این سرقت عجیب پخش شد

جک گریلیش از دزدهایی که کفش‌های ورزشی به ارزش ۶۰۰۰۰ پوند را از یک سرویس نظافت مشهور دزدیدند، انتقاد کرد.

اتفاق عجیب و غریب برای ستاره آبی‌ها/ دزد کفش‌های دست دوم را ربود!/ تصویر این سرقت عجیب پخش شد
یک باند سرقت در یورش به The Sneaker Doc (مرکز خدماتی که کفش‌های ورزشی را تمیز و تعمیر می‌کند) بیش از ۵۰ جفت کفش را ربودند.

جک گریلیش، ستاره ۲۶ ساله منچسترسیتی و انگلیس که کفش مد روزش توسط این شرکت تعمیر شده، به سرعت اعلام حمایت کرد. او در اینستاگرام نوشت: «لجن‌های سطح پایین که کفش‌های دست دوم را دزدیدین، برمی‌گردی برادر.»

دیگر مشتریان VIP این شرکت عبارتند از: اولی واتکینز ۲۶ ساله از استون ویلا و تایرون مینگز ۲۹ ساله، هافبک وولوز مورگان گیبز وایت ۲۲ ساله، و رپر میست ۳۰ ساله.

اتفاق عجیب و غریب برای ستاره آبی‌ها/ دزد کفش‌های دست دوم را ربود!/ تصویر این سرقت عجیب پخش شد

سارقان هفته گذشته از طریق پشت بام وارد انباری شدند. آنها با بین ۵۰ تا ۷۰ جفت کفش تازه تمیز شده از جمله یک جفت دیور ۲۰۰۰ پوندی و یک جفت نایک تراویس اسکات نسخه محدود به ارزش ۲۵۰۰ پوند، فرار کردند. حدود ۲۰ جفت کفشی که هنوز تمیز نشده بودند در انباری باقی ماندند.

شرکت The Sneaker Doc که توسط جیمز هارپر ۲۷ ساله در سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد، برای تمیز کردن هر جفت کفش‌ خسته ۳۵ پوند دریافت می‌کند. او روز یکشنبه به نشریه «سان» گفت: «من سخت کار کرده‌ام تا بتوانم کسب‌وکارم را ایجاد کنم و از کفش‌های ورزشی بازیکنان بسیاری از باشگاه‌های لیگ برتر مراقبت کنم. این سرقت واقعا شوک‌آور بود، اما دریافت حمایت از بازیکنانی مانند جک دلگرمی بزرگی است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *