تقاضای عجیب از رونالدو باید سکوت خودت را بشکنی همین حالا بلند شو و صحبت کن!

اخبار لیگ جزیره : گری نویل از کریستیانو رونالدو می‌خواهد که سکوت خود را در مورد حماسه نقل و انتقالات جاری بشکند، و منتظر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تا دو هفته دیگر نماند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

تقاضای عجیب از رونالدو باید سکوت خودت را بشکنی همین حالا بلند شو و صحبت کن!
کریستیانو رونالدو تهدید کرده که تا دو هفته بعد و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات حقایق مربوط به اتفاقات پیرامون انتقال خودش از منچستریونایتد را افشا خواهد کرد. گری نویل که به همراه این مهاجم موفق به کسب سه عنوان قهرمانی لیگ برتر در اولدترافورد شده، از او می‌خواهد که همین حالا صحبت کند و باشگاه را از شرایط بدی که در شروع فصل جدید دارد نجات بدهد.

نویل می‌گوید: «چرا بزرگترین بازیکن تاریخ (از نظر من) باید دو هفته صبر کند تا حقیقت را به هواداران منچستریونایتد بگوید؟ همین حالا بلند شو و صحبت کن. باشگاه در بحران است و به رهبرانی نیاز دارد که هدایتش کنند. او تنها کسی است که می‌تواند کنترل اوضاع را در اختیار بگیرد.»

توئیت نویل بعد از پخش گزارش اسپورت‌میل مبنی بر عدم موافقت مقامات یونایتد برای فروش رونالدو و تمایل تن‌هاخ برای خروج ستاره تیمش، منتشر شد. اما رونالدو به حساب اینستاگرامی طرفدارانش پاسخی فرستاد و نوشت: «رسانه‌ها دروغ می‌گویند.»

او با اشاره به اینکه تنها ۵ درصد از اخباری که در موردش نوشته شده درست است، اضافه کرد که دو هفته دیگر، بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، افشاگری خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *