بند عجیب در قرارداد مدافع جدید سرخ‌ پوشان پول سنگین به تیم سابق به ازای هر بازی!

اخبار لیگ جزیره : لیساندرو مارتینس بازیکن جدید منچستریونایتد می‌ تواند در هر فصل سود خوبی را به باشگاه سابق خود برساند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

بند عجیب در قرارداد مدافع جدید سرخ‌ پوشان پول سنگین به تیم سابق به ازای هر بازی!

یونایتد این مدافع آرژانتینی را با مبلغ ۵۵ میلیون پوند از تیم هلندی خرید اما بند عجیبی در قرارداد این بازیکن وجود دارد که به این معنی است که آژاکس به ازای هر بار که لیساندرو به میدان برود صاحب درآمد خواهد شد. طبق این قرارداد آژاکس مبلغ چشمگیر ۵۶ هزار پوند را برای هر حضور این بازیکن ۲۴ ساله در ترکیب منچستریونایتد تا حداکثر ۳۰ بازی دریافت خواهد کرد. با بند عجیبی که در قرارداد مارتینس گنجانده شده است او می تواند تا مبلغ یک میلیون و ششصد هزار پوند در هر فصل به باشگاه سابق خود سود برساند!

مارتینس صاحب پیراهن شماره ۶ منچستریونایتد شده است، شماره ای که پیش از این دراختیار پل پوگبا هافبک فرانسوی سابق یونایتد قرار داشت. مرد سال سابق تیم آژاکس قراردادی پنج ساله را با منچستریونایتد تا سال ۲۰۲۷ به امضا رسانده است که امکان تمدید تا یک سال دیگر را هم دارد. او یکی از بازیکنانی است که اریک تن‌هاخ سرمربی سرخپوشان از ابتدای حضورش اصرار به خرید او داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *