«مرد عنکبوتی» تماشاگر ویژه مصاف چلسی

لیگ جزیره:دیدن مرد عنکبوتی از نزدیک رؤیای بسیاری از بچه‌هایی است که از تماشای حرکات ماورای انسانی او در سری فیلم‌های تخیلی با همین نام به وجد آمده‌اند.برای ادامه مطلب با سایت لیگ جزیره همراه باشید.

شب گذشته (چهارشنبه) در ورزشگاه تاتنهام این رؤیا داشت برای پسربچه‌هایی که آمده بودند بازی تاتنهام و چلسی را در دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس ببینند به حقیقت تبدیل می‌شد تا اینکه او نقابش را برداشت و مشخص شد کسی نیست جز یک طرفدار عادی تاتنهام!

درست همان زمانی که میسون ماونت به گوشه زمین رفته بود تا کرنر منجر به تنها گل بازی را روی دروازه تاتنهامی‌ها بفرستد، دوربین‌های تلویزیونی گوشه‌ای از سکوهای ورزشگاه خانگی تیم میزبان را هم به تصویر کشیدند که در آن فردی با لباس مرد عنکبوتی دیده می‌شد. همین موضوع سوژه‌ای برای طنزپردازی کاربران شبکه‌‌های اجتماعی بود که اغلب‌شان هم طعنه‌‌ای به تیم میزبان زدند.

یکی از کاربران نوشت: «مرد عنکبوتی، در خانه‌اش هم پیروز نمی‌شود» و دیگری نوشته است: «تاتنهام آنقدر بد بازی می‌کند که مرد عنکبوتی هم نمی‌تواند کمکش کند.» نفر سوم هم پیامی با این مضمون گذاشته است: «این (باخت) دقیقاً همان چیزی است که تاتنهام به خاطر اجازه دادن به یک مرد بالغ برای ورود به ورزشگاه با لباس مرد عنکبوتی آن هم بدون ماسکش، لیاقتش را دارد».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *