استایل دیدنی کوین دی بروینه روی گلی که با بیرون پا زد

اخبار لیگ جزیره : در هفته دوم از رقابت های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی و بورنموث در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند که منچسترسیتی عملکرد بسیار خوبی در این بازی داشته است و به خوبی توانسته حریف خود را مغلوب کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

استایل دیدنی کوین دی بروینه روی گلی که با بیرون پا زد

در این بازی گل دوم منچسترسیتی را در دقیقه 31 کوین دی بروینه به ثمر رساند. او این گل را به شکلی دیدنی با ضربه ای بیرون پا با پای راست خود زد و بدین ترتیب توپ را به گوشه دروازه فرستاد جایی که دروازه بان بورنموث هم نتوانست کاری را از پیش ببرد.

دی بروینه این گل را روی پاس فیل فودن به ثمر رساند. در واقع فودن با حرکتی که داشت به خوبی دی بروینه را دید و او را صاحب توپ کرد و این ستاره بلژیکی هم توپ را به سمت محوطه جریمه آورد و از بین مدافعان بورنموث، با بیرون پا به توپ ضربه ای را وارد کرد که این توپ در نهایت وارد دروازه شد.

لوکا مودریچ، هافبک کروات رئال مادرید به استفاده از بیرون پای خود معروف است و اکنون می بینیم که ستاره بلژیکی منچسترسیتی هم به خوبی از بیرون پای خود استفاده می کند و استایلی دیدنی هنگام زدن ضربه با بیرون پا و باز کردن دروازه حریف دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *