پروسه انتخاب آرنه اسلات به عنوان سرمربی لیورپول

اخبار لیگ جزیره : پروسه انتخاب سرمربی لیورپول پس از مدتی شایعات مختلف بالاخره به پایان رسید. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره پروسه انتخاب آرنه اسلات به عنوان سرمربی لیورپول

علی رغم تمام صحبت های مطرح شده در مطبوعات روبن آموریم توسط مدیران باشگاه لیورپول مورد بررسی قرار گرفت و در ارزیابی‌ها هم شرایط مناسبی را کسب کرد ولی هیچگاه در حد آرنه اسلات گزینه جدی نبود. اگر لیورپول او را میخواست هیچ مانعی برای این انتقال وجود نداشت اما آنها اسلات را به آموریم ترجیح دادند. اسلات مربی است که در اتاق آنالیز و همچنین در تمرینات به صورت تک به تک با بازیکنان صحبت می کند و به این اتفاق معروف است که به جای استناد به کلیپ‌های باشگاه، برای بازیکنان کلیپ های فردی ‌آنها را پخش می کند و سبک بازی تیم او مورد توجه مدیران باشگاه قرار دارد.

در حال حاضر و با نظر اسلات فن‌ دایک، ترنت و صلاح اولویت باشگاه برای تمدید هستند و وارد ۱۲ ماه پایانی قرارداد خود شده اند هرچند هیچ نشانی از تمایل آنها برای ترک لیورپول در تابستان پیش رو وجود ندارد. این در حالی است که بازیکنان مهمی از لیورپول در تابستان در تورنومنت های ملی بازی خواهند کرد و بازیکنانی مانند صلاح، الیوت و جونز و چند مهره دیگر که بازی ملی پیش رو ندارند تقریبا ۶ هفته استراحت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *