بهانه جدید رونالدو پس از درخواست جدایی ستاره منچستریونایتد به تمرین برنگشت

اخبار لیگ جزیره :کریستیانو رونالدو بازگشت به تمرینات منچستریونایتد را به بهانه مسائل خانوادگی به تعویق انداخت. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

بهانه جدید رونالدو پس از درخواست جدایی ستاره منچستریونایتد به تمرین برنگشت

کریستیانو رونالدو به طرزی شوکه‌کننده اعلام کرد که می‌خواهد از منچستریونایتد برود تا شانس حضور در لیگ قهرمانان را با باشگاه دیگری داشته باشد. اگرچه یونایتد تاکید کرده که رونالدو فروشی نیست و هنوز از قراردادش باقی مانده است. امروز قرار بود که رونالدو در اولین روز پس از برگشتن از تعطیلات، در تمرینات تیم حاضر شود و با تن‌هاخ مذاکره کند. اما نشریه «سان» اعلام کرد که رونالدو به دلایل خانوادگی در تمرین امروز حضور پیدا نکرد و باشگاه هم بهانه او را پذیرفت.

رونالدو تعطیلاتش را در مایورکا گذراند و یکی از محافظانش با بوگاتی سوپراسپرت ۱٫۷ میلیون پوندی او تصادف کرد. او قرار است چند روزی را در مقر یونایتد بگذراند و روز جمعه به همراه تن‌هاخ و بقیه بازیکنان به تور ۱۶ روزه تایلند و استرالیا برود. تیم یونایتد یک هفته پیش به تمرینات پیش‌فصل بازگشت و کسانی که در ماه ژوئن در حال انجام بازی‌های ملی بودند، همگی امروز در تمرینات حاضر شدند، البته منهای رونالدو.

امروز صبح مراحل اولیه انتقال ۱۳ میلیون پوندی تایرل مالاسیا به یونایتد انجام شد اما مذاکرات پیرامون بحران رونالدو و تن‌هاخ به تعویق افتاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *