رونالدو همچنان فعال و «کامنت‌گذار» در شبکه‌های اجتماعی/ کریس جواب یک مربی را هم داد!

اخبار لیگ جزیره : ریچارد آرنولد به مربی اسطوره‌ای منچستریونایتد و دیگر چهره‌های افسانه‌ای باشگاه، از جمله برایان رابسون، نقشی رسمی در کمک به تمام جنبه‌ های باشگاه می‌دهد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رونالدو همچنان فعال و «کامنت‌گذار» در شبکه‌های اجتماعی/ کریس جواب یک مربی را هم داد!

کریستیانو رونالدو در این روزها به شدت در شبکه‌های اجتماعی فعال شده و زیر پست‌های مربوط به خودش کامنت می‌گذارد.

رونالدو همچنان فعال و «کامنت‌گذار» در شبکه‌های اجتماعی/ کریس جواب یک مربی را هم داد!
کریستیانو رونالدو این روزها بیشتر از حضور در مستطیل سبز در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند.

ستاره پرتغالی یکی از چهره‌های خبرساز بازار نقل و انتقالات تابستانی بوده و رسانه ها در طول این تابستان تقریباً هر روز اخبار ضد و نقیض فراوانی در ارتباط با او و آینده‌اش منتشر کردند.

رونالدو جمعه شب تمامی اخبار منتشر شده در خصوص خودش را دروغ رسانه‌ها عنوان کرد و نوشت آنها باید دروغ بگویند تا پول دربیاورند. کریس اما فعالیت خود را در شبکه‌های اجتماعی زیاد کرده و به تازگی کامنت جالبی در جواب سرمربی نیوکاسل داده است. ستاره ۳۷ ساله در واکنش به صحبت‌های سرمربی نیوکاسل که در یکی از صفحات طرفداران این تیم گفته بود امیدوارم رونالدو در لیگ برتر نماند چون او گل‌های زیادی می‌زند و من نمی‌خواهم مقابلش بازی کنیم، کامنت گذاشت: «حقیقت!»

رونالدو جمعه شب نیز کامنت جالبی زیر یکی دیگر از پست‌های صفحات هواداری‌اش نوشت و از حضور خود در بازی یکشنبه منچستریونایتد به این صورت خبر داد: «یکشنبه پادشاه بازی می‌کند» منچستریونایتد یکشنبه مقابل رایووایکانو بازی خواهد کرد و احتمالاً این بازی اولین بازی رونالدو زیرنظر اریک تن‌هاخ خواهد شد.

کریس تمرینات خود در منچستریونایتد را شروع کرده و بعد از مدتها به جمع هم‌تیمی‌هایش پیوسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *