جان اوشی: کریستیانو رونالدو رویای هدایت تیم ملی پرتغال را دارد

اخبار لیگ جزیره : با وجود اینکه کریستیانو رونالدو به سن 39 سالگی رسیده است، به نظر نمی‌رسد بخواهد به زودی کفش‌هایش را آویزان کند. او در فصل 24-2023، ۵۰ گل برای النصر عربستان به ثمر رساند و به عادت خودش یعنی رکوردشکنی ادامه داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره جان اوشی کریستیانو رونالدو رویای هدایت تیم ملی پرتغال را دارد

به گزارش گل، رونالدو اکنون در حال آماده سازی برای یازدهمین تورنمنت بزرگ خود، یعنی یورو 2024 است. جان اوشی، سرمربی موقت ایرلند که سابقه هم‌بازی بودن با رونالدو در منچستریونایتد را دارد، او را در دوران بازنشستگی اش همچنان بخشی از تیم ملی پرتغال می‌بیند.

با شناختی که از کریستیانو به عنوان فردی با تعهد و حرفه‌ای‌گری بالا دارم، مطمئن هستم او برنامه‌هایی برای ادامه کار با تیم ملی پرتغال و مسیر پیش رویش دارد. مطمئنم او در آینده، آرزوی هدایت تیم ملی کشورش را نیز در سر دارد، البته اگر چنین کار پرفشاری انجام دهد. او در طول دوران حرفه‌ای‌اش مشکلی با تحمل فشار بازی های ملی نداشته است. هر چه قدم بعدی او باشد، مطمئنم برای پرتغال مثبت خواهد بود.
پیش بینی اوشی از عملکرد پرتغال در یورو 2024
دیدید که او در عربستان هم به گلزنی ادامه داد و همچنین تأثیری که با گلزنی‌هایش برای پرتغال در مسیر رسیدن به یورو داشته را دیده‌اید. شک ندارم که رونالدو بخشی کلیدی از همه برنامه های پرتغال برای این تورنمنت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *