خبر غیرمنتظره در مورد رونالدو پیشنهاد بوندس‌ لیگایی ستاره پرتغالی از تیمی غیر از بایرن

اخبار لیگ جزیره : آخرین شانس کریستیانو رونالدو برای جدایی از منچستریونایتد، انتقال به دورتموند است. ایجنت او ژرژ مندس فعالانه بر روی این انتقال کار می‌کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

خبر غیرمنتظره در مورد رونالدو پیشنهاد بوندس‌ لیگایی ستاره پرتغالی از تیمی غیر از بایرن
کریستیانو رونالدو همچنان قصد دارد که در تابستان امسال اولدترافورد را ترک کند تا بتواند در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. اگرچه منچستریونایتد همچنان اعلام می‌کند که این بازیکن ۳۷ ساله فروشی نیست. اما آنطور که منابع و گزارش‌ها می‌گویند، اعضای داخلی یونایتد به این نتیجه رسیده‌اند که در حال حاضر خروج رونالدو بهترین رویکرد ممکن است.

جوئل گلیزر بزرگترین مانع خروج رونالدو است و دوست دارد او را در باشگاه حفظ کند و بارها در طول بحث‌های داخلی بر ارزش تجاری او تاکید کرده است. اما سرمربی جدید اریک تن‌هاخ مایل است که در صورت ارائه پیشنهاد مناسب، به خروج او رضایت بدهد.

در حال حاضر، رونالدو آماده انتقال به دورتموند است. با انتقال به دورتموند نه تنها می‌تواند در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند، بلکه این فرصت را پیدا می‌کند تا در بوندسلیگا به چالش کشیده بشود و با انجام این کار به اولین بازیکنی تبدیل شود که در انگلیس، اسپانیا، ایتالیا و آلمان قهرمان لیگ داخلی شده است.

دورتموند در حال انجام مذاکرات داخلی برای ارائه پیشنهاد دیرهنگام به منچستریونایتد است و مندس آنها را به انجام این کار تشویق می‌کند. هم انتقال دائم و هم انتقال قرضی در حال بررسی است. دورتموند با غیبت طولانی مدت سباستین آلر به دلیل بیماری، مایل است که یک مهاجم دیگر به تیمش اضافه کند.

منابع نزدیک به رونالدو می‌گویند اکنون دورتموند به عنوان «آخرین گزینه» رونالدو در نظر گرفته می‌شود و مندس به طور خستگی‌ناپذیر در تلاش است که حداقل تا قبل از ۱ سپتامبر انتقال رونالدو را عملی کند.

فعلا بازگشت به اسپورتینگ در کار نخواهد بود. آنها نه تنها نمی‌توانند از پس هزینه‌های رونالدو بربیایند بلکه رونالدو هم اشتیاقی به رفتن به پرتغال ندارد. اسپورتینگ می‌تواند بازی در لیگ قهرمانان را به رونالدو پیشکش کند اما رونالدو علاقه‌ای به رفتن به این تیم ندارد. منابع به «سی‌بی‌سی اسپورت» می‌گویند که حتی اگر یک حرکت اقتصادی مقرون به صرفه، مانند انتقال رایگان، در دو هفته آینده امکان‌پذیر شود، مربی تیم، روبن آموریم، قاطعانه با این انتقال مخالف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *