رونالدو هیچوقت باعث آزار کسی نشده است/ عکس‌ هایش در اینستاگرام را نگاه کنید!

اخبار لیگ جزیره : بن فاستر سنگربان پیشین شیاطین‌ سرخ باور نمی‌کند که کریستیانو رونالدو می‌تواند تأثیر منفی در رختکن منچستریونایتد داشته باشد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رونالدو هیچوقت باعث آزار کسی نشده است/ عکس‌هایش در اینستاگرام را نگاه کنید!
تعدادی از ستاره‌های تیم اصلی شیاطین سرخ می‌خواهند رونالدو فروخته شود، زیرا فکر می‌کنند این امر باعث بهبود جو باشگاه می‌شود. این بازیکن عبوس تمام تابستان را در تلاش برای ترک اولدترافورد گذرانده است و در شروع بد آنها تحت هدایت اریک تن‌هاخ نقش داشته است.

اما فاستر که بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ با این بازیکن ۳۷ ساله در یونایتد بازی کرد، بر این باور است که رونالدو «هیچ وقت مخل آسایش نبوده است.»

این دروازه‌بان در پاسخ به اینکه آیا رونالدو تا به حال باعث مشکلاتی در خارج از زمین شده، گفت: «نه هرگز. او هیچوقت باعث آزار نشده و من واقعا هیچ حرف بدی در مورد او نمی‌توانم بگویم. همه می‌دانند که او فوق‌حرفه‌ای است و همه چیز را درست انجام داده است. من تضمین می‌کنم که الان هم همینطور است. نگاه به عکس‌هایش در اینستاگرام بیاندازید، عضله‌هایش را ببینید. فوق‌العاده است. او مانند پل اسکولز نبود. اسکولز وارد می‌شد، با تو دست می‌داد و می‌رفت. او فرد ساکتی بود و این از زیبایی‌های اسکولز بود. رونالدو با بچه‌ها صحبت می‌کرد، می‌خندید، در بحث‌ها شرکت می‌کرد. اما هرگز مزاحم و مخل آسایش نبود. هرگز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *