رونالدو اخمو و بداخلاق است! تمایل جورجینا به زندگی در یک کشور دیگر

اخبار لیگ جزیره : باشگاه منچستریونایتد بر سر اینکه با کریستیانو رونالدو چه کند، در جنگ است و حتی گفته می‌شود خانواده فوق‌ ستاره پرتغالی هم دیگر تمایلی به ماندن در انگلیس ندارند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رونالدو اخمو و بداخلاق است! تمایل جورجینا به زندگی در یک کشور دیگر
ظاهرا کریستیانو رونالدو با بدخلقی‌هایش تیم را آشفته و تن‌هاخ را عصبانی کرده است. اما مالک باشگاه، جوئل گلیزر، نمی‌خواهد این ستاره پرفروش که بازار خوبی برای تیم درست کرده را بفروشد. به گزارش منچستر اونینگ، گلیزر علیرغم تمایل ستاره تیمش به رفتن، قصد فروش او را ندارد.

اما تن‌هاخ مایل است که از شر مهاجم پرتغالی‌اش خلاص شود. او قبلاً علناً اعلام کرده بود رونالدو فروشی نیست. اما الان دیگر به خروج رونالدو از تیمش تمایل دارد.

منچستریونایتد در غیبت رونالدو در تور پیش‌فصلش در استرالیا و تایلند خوب عمل کرده بود. اما با برگشت او همه چیز تغییر کرد. ستاره سابق رئال‌مادرید در کارینگتون اخمو و بداخلاق است و ظاهراً به ندرت با هم‌تیمی‌هایش صحبت می‌کند. او همچنان باعث تحسین برخی از بازیکنان جوان تیم است اما نشریه «سان» فاش کرده بود که خیلی از بازیکنان منچستریونایتد می‌خواهند رونالدو از تیم برود.

خشم فزاینده‌ای در تیم نسبت به رفتارهای منفی رونالدو به وجود آمده است. بازیکن پرتغالی به دلایل ورزشی و شخصی می‌خواهد از جمع شیاطین سرخ جدا شود. در زمین، دوست دارد در تیمی بازی کند که در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد. در زندگی شخصی‌اش هم جورجینا رودریگس مایل است که به همراه فرزندان‌شان در اسپانیا زندگی کند.

بی‌بی‌سی گزارش می‌دهد که ریچارد آرنولد، مدیر اجرایی، و جان مورتاگ، مدیر فوتبال، در حال مذاکره بر سر این هستند که با رونالدو چه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *