رونالدو نیمکت‌ نشین می‌شود! عواقب غیبت طولانی‌ مدت در پیش‌ فصل و شرکت نکردن در جلسه فنی

اخبار لیگ جزیره : آینده کریستیانو رونالدو فوق‌ ستاره پرتغالی همچنان در هاله‌ ای از ابهام قرار دارد اما او در منچستریونایتد شرایطی تحقیر آمیز را با نیمکت‌ نشینی تجربه خواهد کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

رونالدو نیمکت‌ نشین می‌شود! عواقب غیبت طولانی‌ مدت در پیش‌ فصل و شرکت نکردن در جلسه فنی

ستاره ۳۷ ساله پرتغالی منچستریونایتد به دلایل خانوادگی تور بانکوک و استرالیا را از دست داد و از آن زمان تنها ۴۵ دقیقه در تساوی یکشنبه مقابل رایو وایکانو بازی کرده است. اما این برای اریک تن‌هاخ کافی نیست تا او را در ترکیب اصلی تیم در بازی هفته اول لیگ مقابل برایتون قرار دهد.

تن‌هاخ می‌خواهد با جیدن سانچو، آنتونی مارسیال و مارکوس رشفورد که در تور پیش‌فصل به خوبی در خدمت او بوده‌اند، سه نفر خط حمله تیم را بچیند. به این معنی که رونالدو نیمکت‌نشین است. این شرایط نتیجه خوبی در پی نخواهد داشت، زیرا وقتی رالف رانگنیک او را در ماه مارس در دربی خارج از خانه مقابل منچسترسیتی نیمکت‌نشین کرده بود، رونالدو به شدت عصبانی شده بود. رانگنیک به رونالدو گفت که او در این بازی، که یونایتد با نتیجه ۴-۱ شکست خورد، یک تعویض تاثیرگذار خواهد بود. اما رونالدوی عصبانی مصدومیت را بهانه کرد و به پرتغال رفت.

بازیکن سابق رئال‌مادرید روز یکشنبه در بازی مقابل رایو وایکانو کمی با تن‌هاخ کج‌خلقی کرد و تنها بازیکنی بود که در بین دو نیمه تعویض شد و حدود ۱۰ دقیقه قبل از پایان بازی اولدترافورد را به همراه هم‌تیمی‌اش دیوگو دالو که در ترکیب نبود، ترک کرد و در جلسه توضیح تن‌هاخ پس از بازی در رختکن، شرکت نکرد.

رونالدو تنها ۱۲ ماه پس از بازگشت از یوونتوس، می‌خواهد از این تیم خارج شود. یونایتد اما از فروش یا حتی اعلام قیمت برای این بازیکن خودداری می‌کند. ژرژ مندس، ایجنت درمانده او به باشگاه گفته که کافیست بگویند برای رونالدو چقدر پول می‌خواهند تا به باشگاهی که منتظر جوابشان است پاسخ مثبت بدهند.

یونایتد همچنان بر موضع خود پافشاری می‌کند و معلوم نیست چه بر سر رونالدو خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *