وقتی کلوپ شیاطین‌ سرخ را دست می‌اندازد! منچستریونایتد هم اینجا آمده است؟

اخبار لیگ جزیره : سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول قبل از بازی دوستانه با رقیب دیرینه طعنه‌ای به شیاطین سرخ زد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

وقتی کلوپ شیاطین‌ سرخ را دست می‌اندازد! منچستریونایتد هم اینجا آمده است؟

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول که در حال حاضر برای برگزاری تور پیش فصل تیمش را به تایلند برده است، در آستانه بازی دوستانه‌ای که فردا در این کشور برابر منچستریونایتد خواهد داشت، رقیب دیرینه را دست انداخت.

کلوپ و شاگردانش شنبه در حالی وارد تایلند شدند که نزدیک به هزار هوادار به استقبال آنها رفته بودند. این اتفاق درست یک روز پس از ورود شیاطین سرخ به پایتخت تایلند رخ داد. منچستریونایتدی‌ها اما در بدو ورود به فرودگاه با استقبال به مراتب کمتری از سوی هواداران تایلندی خود مواجه شدند و شاید جمعیت آنها به دویست یا سیصد نفر می‌رسید. همین تفاوت بهانه‌ای برای طعنه‌زدن کلوپ به شیاطین سرخ شد.

کلوپ در گفت‌وگو با خبرنگارانی که در فرودگاه به استقبال او و شاگردانش رفته بودند، گفت: «اولین سؤالی که من دارم این است که آیا دیروز جو اینجا طوری بود که انگار منچستریونایتد آمده است؟»

منچستریونایتد در حالی به آسیای شرقی سفر کرده است که کریستیانو رونالدو، بازیکنی که خواهان جدایی است، را همراه ندارد و غیبت او بدون شک در کم شدن استقبال از شاگردان اریک تن‌هاخ تأثیر گذاشته است.

با این حال تمامی بلیت‌های بازی دوستانه این تیم برابر لیورپول که در ورزشگاه ۵۲ هزار نفری راجامانگالا برگزار خواهد شد، فروخته شده است.

سرمربی آلمانی لیورپول درباره این بازی گفت: «منچستریونایتد یک مربی جدید دارد اما آنها کمی بیشتر از ما تمرین کرده‌اند و به همین دلیل شاید آماده‌تر باشند. ما اما این بازی را یک محک مهم می‌بینیم چرا که مقابل یونایتد است و ما آن را یک بازی دوستانه نمی‌بینیم. در واقع این دو تیم برابر یکدیگر چیزی به عنوان بازی دوستانه ندارند. پس باید تمام تلاش‌مان را انجام دهیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *