برادر راسموس هویلوند در رادار اشتوتگارت

اخبار لیگ جزیره : راسموس هویلوند پس از پیوستنش به منچستریونایتد با اینکه شروع خوبی نداشت؛ اما با گذشت زمان در تیم جدیدش بیش‌تر جا افتاد و اکنون تبدیل به یکی از مهره‌های مهم شیاطین سرخ شده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره برادر راسموس هویلوند در رادار اشتوتگارت

بااین‌حال هر چند او اکنون تبدیل به یکی از ستاره‌های دانمارک شده اما برادرهای کوچک‌تر او یعنی امیل هویلوند و اسکار هویلوند هنوز در کپنهاگن بازی می‌کنند و امیدوارند روزی بتوانند مسیر راسموس را طی کنند. امکانی که البته برای یکی از آن‌ها احتمال دارد به‌زودی فراهم شود.

به گزارش کیکر؛ امیل هویلوند برادر کوچک‌تر راسموس هویلوند مهاجم منچستریونایتد، یکی از نام‌های حاضر در فهرست نقل‌وانتقالاتی اشتوتگارت است. البته او قرار نیست جانشین سرو گیراسی که قرار است سوابی‌ها را ترک کند یا دنیز اونداف که هنوز تکلیفش مشخص نیست، باشد.

بااین‌حال گفته می‌شود که امیل ویژگی‌هایی مشابه با برادرش راسموس دارد و از او به عنوان یک استعداد آینده‌دار یاد می‌شود. همچنین قرارداد امیل هویلوند با کپنهاگن در پایان همین فصل به اتمام رسیده و می‌تواند در یک انتقال رایگان به اشتوتگارت بپیوندد. امیل هویلوند در فصل گذشته در ردۀ پایه و بزرگ‌سالان کپنهاگن، موفق شده از خود آمار 12 گل و 3 پاس گل را ثبت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *