آموزش فوتبال فانتزی لیگ جزیره 2022/23

اخبار لیگ جزیره : خب بازم داریم به آغاز فصل نزدیک میشیم و مثل هرسال فانتزی بازا، بی صبرانه منتظر شروع فانتزی این فصل هستن تا رقابتی جذاب و نفس گیر را با همدیگه تجربه کنن. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

آموزش فوتبال فانتزی لیگ جزیره 2022/23

در ابتدا به دوستانی که سالهای قبل تجربه کردن فانتزی رو بگم تغییرات زیادی اعمال نشده بجز اینکه درهنگام برگزاری جام جهانی میتونین بی نهایت ترنسفر بزنین و این که باید پسورد خودتون رو برا اغاز فصل جدید اپدیت کنید.

از بین 15 بازیکنی که در تیمتان حضور دارند شما باید تنها 11 تای ان ها را پیش از ددلاین هر گیم ویک درون زمین قرار بدهید.

امتیاز تیم شما در هر گیم ویک توسط 11 بازیکنی در ان گیم ویک درون زمین قرار داده اید، به دست خواهد آمد.اگرچه در صورتی که یک یا بیش از یک بازیکن فیکس تیمتان در ان گیم ویگ به میدان نروند، انگاه با بازیکنان نیمکت نشینی که بازی کرده اند به طور دیفالت جایگزین خواهند شد.

شما قبل از ددلاین هر گیم ویک باید از بین 11 بازیکن فیکس تیمتان، دو تای ان ها را به عنوان کاپیتان و وایس کاپیتان انتخاب کنید.امتیاز کسب شده توسط کاپیتان تیمتان دو برابر خواهد شد.

در صورتی که کاپیتان شما در ان گیم ویک به هر دلیلی به میدان نرود، انگاه امتیاز بازیکنی که به عنوان وایس کاپیتان انتخاب کرده اید 2 برابر خواهد شد.

اگر که هیچ کدام از 2 بازیکنی که به عنوان کاپیتان و وایس کاپیتان انتخاب کرده اید به میدان نروند، امتیاز هیچ کدام از بازیکنان شما در ان گیم ویک 2 برابر نخواهد شد.

آموزش فوتبال فانتزی لیگ جزیره 2022/23

اولویت بندی بازیکنان نیمکت نشین :

هنگامی که بازیکنان شما نتوانند تیم هایشان را به دلایل مختلف نظیر مصدومیت و محرومیت در یک گیم ویک همراهی کنند، بازیکنان ذخیره شما به ترتیب اولویتی که دارند جایگزین ان ها خواهند شد.
بر اساس اولویتی که شما برای بازیکنان نیمکت نشین خود تعیین کرده اید تعویض های خودکار در پایان گیم ویک انجام خواهد شد به این صورت که :

در صورت بازی نکردن دروازه بان فیکس تیم شما، دروازه بان ذخیره ای که روی نیمکت قرار دارد(در صورت بازی کردن) جایگزین دروازه بان اصلی شما خواهد شد.

اگر هریک از بازیکنان فیکس تیمتان در یک گیم ویک به میدان نرود،از بین بازیکنان ذخیره ای که در ان گیم ویک بازی کرده اند، طبق اولویتی که دارند جایگزین بازیکنان اصلی تان خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *