مدافع لیگ برتری تهدید به مرگ شد حدود ۴۰۰ پیام تهدید آمیز در در کمتر از یک روز!

اخبار لیگ جزیره : چلسی و اتلتیکو مادرید همچنان مشتاق جذب کریستیانو رونالدو هستند، اما هنوز صحبتی با منچستریونایتد در این باره صورت نگرفته است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

مدافع لیگ برتری تهدید به مرگ شد حدود ۴۰۰ پیام تهدید آمیز در در کمتر از یک روز!

یواکیم اندرسن مدافع دانمارکی کریستال‌پالاس گفت که بعد از اخراج داروین نونیس از هواداران لیورپول ۳۴۰۰ پیام تهدیدآمیز دریافت کرده است.

یواکیم اندرسن – داروین نونیس
جاباما
در دقیقه ۵۷ دیدار تیم‌های لیورپول و کریستال‌پالاس از هفته دوم لیگ برتر انگلیس، داروین نونیس مهاجم اروگوئه‌ای قرمزها از بازی اخراج شد، چرا که با سر به صورت یواکیم اندرسن مدافع پالاس ضربه زد.

ساعاتی بعد از این اتفاق در دیداری که با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید، این بازیکن ۲۶ ساله دانمارکی اعلام کرد که در همین مدت زمان کوتاه ۳۰۰ تا ۴۰۰ پیام تهدیدآمیز برای خودش و خانواده‌اش دریافت کرده است

حتی یکی از کاربران در فضای مجازی این بازیکن را تهدید به کشتن خودش و خانواده‌اش کرد. اندرسن هم نوشت که درک می‌کند آن‌ها از تیم‌شان حمایت می‌کنند، اما باید کمی هم به رقیب احترام بگذارند. او ابراز امیدواری کرد اینستاگرام و سازمان لیگ برتر انگلیس در این مورد کاری انجام دهند.

اندرسن پس از پایان بازی اعتراف کرد که در جریان مسابقه بارها نونیس را اذیت کرده و در نهایت کاری کرده که او از کوره در برود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *