پوگبا از مشکلاتش در منچستریونایتد پرده برداشت بزرگ شدم، یاد گرفتم، مرد شدم

اخبار لیگ جزیره : پل پوگبا سه مورد از مشکلات زیادی که در منچستریونایتد متحمل شد را فاش کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

پوگبا از مشکلاتش در منچستریونایتد پرده برداشت بزرگ شدم، یاد گرفتم، مرد شدم

پل پوگبای ۲۹ ساله معتقد است «مصدومیت، مربیان متفاوت و پوزیشن‌های مختلف در زمین» باعث شد که شش سال اقامتش در اولدترافورد عالی نباشد. اما فوق‌ستاره فرانسوی می‌گوید که این مشکلات به او کمک کرد تا بزرگ شود و رشد کند. و اکنون، بازگشت به «خانه» برایش «فراتر از رویا» است.

پوگبا تنها دو عنوان قهرمانی با یونایتد کسب کرد؛ برای موفقیت در لیگ اروپا و جام اتحادیه در فصل ۱۷-۲۰۱۶. در مقابل، اولین حضور او در یوونتوس از فصل ۱۶-۲۰۱۲، چهار قهرمانی متوالی در سری آ و دو قهرمانی در جام حذفی ایتالیا را برایش به ارمغان آورد. و علیرغم اینکه رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن هم خواهان او بودند، اصرار داشت که بهترین انتخاب او بازگشت به باشگاه سال‌های اوجش است.

او روز سه‌شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «زمانی که در منچستر بودم هم با مکس آلگری (سرمربی یووه) در تماس بودم. پیشنهادهای زیادی دریافت کردم اما قلبم گفت یوونتوس. من فقط بازگشت به یووه را می‌خواستم. من از بازگشت به خانه خوشحالم. همه شما استقبال مردم را دیدید. اما این فراتر از رویاست. من خیلی خیلی خوشحالم.»

شادی پوگبا از بازگشتش به یوونتوس، از جمله انتشار پست «برگشتم انگار هرگز نرفته بودم» در شبکه‌های اجتماعی، باعث خشم برخی از هواداران یونایتد در توییتر شد.

پوگبا در مورد دوران حضورش در اولدترافورد اعتراف کرد: «من مشکلات زیادی در منچستر مانند مصدومیت، مربیان مختلف (پنج نفر) و موقعیت‌های درون زمین داشتم. پیام‌های هواداران یوونتوس همیشه من را خوشحال می‌کرد، حتی با وجود اینکه تمرکزم روی عملکرد خوب در یونایتد بود. فصل گذشته خیلی به بازگشتم فکر کردم و الان اینجا هستم. خوشحالم. من به سرنوشت اعتقاد دارم، از انتخاب‌هایی که در زندگی‌ ام داشتم راضی هستم. زندگی اینگونه است. گاهی اوقات شما انتخاب‌هایی می‌کنید که مطابق میل شما نیست، اما من از سال‌های حضور در منچستر خوشحالم. من بزرگ شدم، یاد گرفتم، مرد شدم. اشتباه نکردم. خدا این را می‌خواست و من خیلی خوشحالم که امروز اینجا در یوونتوس هستم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *