انتقال مایکل اولیسه به چلسی منتفی شد؛ پای بایرن مونیخ در میان است

اخبار لیگ جزیره : برای دومین تابستان متوالی، انقتال مهاجم کریستال پالاس به استمفوردبریج منتفی شد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

انتقال مایکل اولیسه به چلسی منتفی شد؛ پای بایرن مونیخ در میان است

درخواست مالی مایکل اولیسه و اطرافیانش با سیاست‌های چلسی همخوانی نداشت.

به گزارش دیوید اورنستین از اتلتیک؛ چلسی تصمیم گرفت از مذاکرات برای جذب مایکل اولیسه خارج شود. آبی‌ها پنج‌شنبه گذشته با دریافت مجوز از کریستال پالاس به سراغ وینگر فرانسوی رفتند. چلسی پیشنهادی ارائه کرد که به اعتقاد خود بهترین پیشنهادشان بود، اما در نهایت با توجه به مسائل مالی از ادامه‌ مذاکره صرف‌نظر کرد.

مدیران چلسی قصد دارند نسبت به گذشته، ساختار حقوقی منظم‌تری ایجاد کنند و در صورتی که بازیکن مورد نظر با این سیاست همخوانی نداشته باشد، ترجیح می‌دهند بازیکنان فعلی باشگاه را مدنظر قرار داده یا با دستمزدهای معقول‌تر در بخش استعدادهای جوان و نخبه سرمایه‌گذاری کنند. با وجود اختلاف طرفین، یافته‌ها نشان می‌دهد مدیران استمفوردبریج مذاکرات صمیمانه‌ای با استیو پریش – مالک کریستال پالاس – و ایجنت مایکل اولیسه داشتند.

انتقال مایکل اولیسه به چلسی منتفی شد؛ پای بایرن مونیخ در میان است

ناکامی مجدد در جذب مایکل اولیسه شاید روی عمق ترکیب چلسی تاثیر داشته باشد، اما آن‌ها بازیکنان چپ پایی مانند کول پالمر، نونی مادوئکه، عمری هاچینسون و آنجلو گابریل را در اختیار دارند. مدیران چلسی مطمئن هستند طی هفته‌های آینده دو بازیکن تهاجمی جدید به ترکیب انزو مارسکا اضافه خواهند کرد.

مایکل اولیسه قصد دارد راهی بایرن مونیخ شود
دیوید اورنستین در خبر تکمیلی خود اعلام کرد مایکل اولیسه قصد دارد راهی بایرن مونیخ شود. باواریایی‌ها در کنار نیوکاسل و چلسی، سومین تیمی بودند که در هفته گذشته با کریستال پالاس وارد مذاکره شده بودند. انتظار می‌رود باشگاه آلمانی به‌زودی با پالاس برای انتقال اولیسه به توافق برسد. در قرارداد بازیکن 23 ساله عقاب‌ها، بند آزادسازی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *