جدایی ذهنی رونالدو از منچستریونایتد کریستیانو در کنار این دو بازیکن خط حمله فوق‌العاده‌ای می‌سازد

اخبار لیگ جزیره : پیرز مورگان، ژورنالیست و شخصیت تلویزیونی مشهور بریتانیایی، پس از صحبتی که به تازگی با کریستیانو رونالدو داشته احساس می‌کند بسیار بعید است که رونالدو دوباره برای منچستریونایتد بازی کند، و به ستاره پرتغالی توصیه کرد که به جای شگفت‌انگیزی برود. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

جدایی ذهنی رونالدو از منچستریونایتد کریستیانو در کنار این دو بازیکن خط حمله فوق‌العاده‌ای می‌سازد

کریستیانو رونالدو یک سال پیش به منچستریونایتد بازگشت، اما پس از فصل ناامیدکننده‌ای که با شیاطین سرخ گذراند درخواست کرد که در صورت دریافت پیشنهاد مناسب باشگاه را ترک کند. او در تور پیش‌فصل باشگاه در تایلند و استرالیا شرکت نکرد و مورگان احساس می‌کند که رونالدو از نظر ذهنی از باشگاه جدا شده است.

مورگان در صحبت با «تاک‌اسپرت» گفت: «من هفته گذشته تماس‌های زیادی با او داشتم. تقریباً مطمئنم که بسیار بعید است که رونالدو یک بازی دیگر برای منچستریونایتد انجام بدهد. به نظرم او از نظر ذهنی از این تیم جدا شده است. اگر شما جای او باشید و به پایان دوران حرفه‌ای خود نزدیک ‌شوید و همچنان بخواهید جام‌های مهمی را به دست آورید، مجبورید که حساب و کتاب کنید. اگر در یونایتد بمانم آیا موفق به کسب جام می‌شوم؟ فکر می‌کنم او احساس می‌کند که ساختار باشگاه از بالا به پایین درست نیست. این بازتابی در مورد سرمربی جدید «اریک تن‌هاخ» نیست، او برای مربی احترام زیادی قائل است، بلکه فقط بازتابی دقیق از موقعیت فعلی یونایتد است. خودش می‌گوید که چه احساسی دارد، اما اگر از من بپرسید، فکر نمی‌کنم او در منچستریونایتد بماند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *