هشدار قابل تامل ماتئوس درباره رقابت بوندس‌ لیگا با لیگ برتر انگلیس

اخبار لیگ جزیره : اسطوره باشگاه بایرن مونیخ و فوتبال ملی کشور آلمان در گفت‌وگویی اعلام کرد که معتقد است ظرف مدت زمان 10 سال آینده، لیگ بوندس‌ لیگای آلمان قافیه را به صورت کامل به لیگ برتر فوتبال انگلستان خواهد باخت و در رقابت با این لیگ عقب خواهد ماند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

هشدار قابل تامل ماتئوس درباره رقابت بوندس‌ لیگا با لیگ برتر انگلیس

به گزارش نقل از رسانه‌های آلمانی، درآمد بیشتر تیم‌های انگلیسی در خصوصا زمینه پخش زنده باعث شده تا بسیاری از ستاره‌های برتر دنیا راهی لیگ جزیره شوند.

بوندس‌ لیگا به عنوان یکی از ستاره سازترین لیگ‌های اروپایی در سال‌های اخیر کاملا تحت تاثیر این موضوع بوده و بخش اعظمی از بازیکنان با کیفیت به تیم‌های انگلیسی پیوسته‌اند.

لوتار ماتئوس، اسطوره فوتبال آلمان و بایرن مونیخ با اشاره به وضعیت روبرت لواندوفسکی در باشگاه بایرن مونیخ آلمان مدعی شد که تا 10 سال دیگر هیچ ستاره‌ای در لیگ آلمان نخواهد ماند! ماتئوس در این زمینه می‌گوید: “باید به حقوق هم اشاره کرد. لیگ برتر اکنون حقوق بیشتری نسبت به بایرن مونیخ می‌پردازد و این منجر به بروز مشکلاتی در زمینه نقل و انتقالات می‌شود. سال‌ها پیش بایرن مونیخ توانست بازیکنی مثل روبرت لواندوفسکی را بخرد، اما اکنون حتی نمی‌توانند به ارلینگ هالند فکر کنند. این یک مشکل جدی برای باشگاه و لیگ است. ده سال دیگر بهترین بازیکنان آلمان همگی در انگلیس خواهند بود نه در بایرن مونیخ.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *