ماتیاس دلیخت آماده کاهش حقوق خود برای پیوستن به منچستریونایتد

اخبار لیگ جزیره : فروش ماتیاس دلیخت با حقوق بالایی که سالیانه آن را دریافت می‌کند، یکی از برنامه‌های مکس ابرل عضو هیئت مدیرۀ بایرن مونیخ برای اصلاح ساختار حقوقی این باشگاه است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره ماتیاس دلیخت آماده کاهش حقوق خود برای پیوستن به منچستریونایتد

اکنون نیز با حضور هیروکی ایتو و جذب احتمالی یوناتان تا، این بازیکن هر لحظه به درهای خروجی نزدیک‌تر می‌شود. در این شرایط نیز منچستریونایتد به جذب این مدافع هلندی علاقه‌مند شده و در حال حاضر جدی‌ترین مشتری او بر شمرده می‌شود.

به گزارش کریستوفر میشل از فوسبال نیوز؛ ماتیاس دلیخت مایل است برای پیوستن به منچستریونایتد حقوق خود را کاهش دهد. این مدافع هلندی در حال حاضر در بایرن مونیخ سالیانه حقوق ناخالص 15 میلیون یورویی دریافت می‌کند؛ اما شیاطین سرخ حاضر هستند مبلغی کم‌تر از 12 میلیون یورو ناخالص در سال به او پیشنهاد دهند.

با این وجود، دلیخت همچنان آماده انتقال به منچستریونایتد است و اریک تن هاخ برای جذب او تلاش می‌کند. بایرن مونیخ نیز آماده فروش بازیکن خودش است. کند بودن و سابقه بد مصدومیت‌های دلیخت، دو ایراد اصلی او از نظر سران باواریایی‌ها است و ونسان کمپانی قصد دارد در خط دفاع به بازیکنانی با ویژگی‌های دیگر اتکا کند.

بیش‌تر بخوانید: تردید منچستریونایتد درباره ماتیاس دلیخت؛ چرا این بازیکن در لیست فروش قرار دارد؟
پیشنهاد ابتدایی یونایتد به بایرن ارزشی در حدود 40 میلیون یورو داشت و باشگاه آلمانی نیز در حالی که ابتدا خواهان مبلغی بیش از 50 میلیون یورو بود، اکنون پیشنهاد 50 میلیون یورویی که البته با بندهای پاداش افزایش می‌یابد را نیز می‌پذیرد. همچنین شاید یک بند هم در این قرارداد گنجانده شود که بخشی از مبلغ انتقال بعدی دلیخت به بایرن برسد. گفتنی است قرارداد دلیخت با باواریایی‌ها تا سال 2027 اعتبار دارد و هنوز سه فصل دیگر از آن باقی‌مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *