مارک کوکوریا: خیلی‌ها حاضرند همه چیز خود را بدهند تا در جایگاه من باشند

اخبار لیگ جزیره : مدافع چپ آبی‌ها اعتقاد دارد که در تورنمنت امسال، مزد خود را بابت «سال‌ها تلاش در سکوت» دریافت کرده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

مارک کوکوریا: خیلی‌ها حاضرند همه چیز خود را بدهند تا در جایگاه من باشند

مارک کوکوریا، مدافع چپ تیم ملی اسپانیا، یکی از درخشان‌ترین بازیکنان این کشور در یورو ۲۰۲۴ بوده و عملکرد خود را به اخلاق کاری سختگیرانه‌اش در دوران نه چندان درخشان در تیم باشگاهی خود، یعنی چلسی نسبت داده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این مدافع ۲۵ ساله که خود را برای رویارویی با فرانسه در روز سه‌شنبه برای کسب یک جایگاه در فینال آماده می‌کند، روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت که از تلاش مداوم خود در طول دو فصل پرآشوب در غرب لندن، احساس غرور می‌کند.

دیر یا زودش مهم نیست؛ اگر مردم درباره شما صحبت کنند، خوب است. اتفاقی که در حال رخ دادن است، ثمره سال‌ها کار در سکوت است. هیچکس چیزی را به طور رایگان به من نداده است، بنابراین در حال حاضر بسیار خوشحالم.

می‌دانستم که اگر سخت کار کنم و بهترین عملکردم را ارائه دهم، این اتفاق می‌تواند بیفتد. اینجا بودن یک رویاست و خیلی‌ها حاضرند همه چیز خود را بدهند تا در جایگاه من باشند. هنوز چند قدم باقی مانده است. اگر روز یکشنبه در فینال بازی نکنیم، هیچ فایده‌ای ندارد. باید یک تلاش دیگر انجام دهیم تا به آنجا برسیم.
درخشش کوکوریا در یورو، یک چرخش عظیم برای بازیکنی است که پس از ورودش با انتقالی ۶۲ میلیون پوندی از برایتون به استمفوردبریج، طی دو سال گذشته همواره با مشکلاتی رو به رو بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *