عزم جدی منچستریونایتد برای جذب آرائوخو؛ پیشنهاد دستمزد دو برابری به مدافع بارسلونا

اخبار لیگ جزیره : منچستریونایتد برای جذب مدافع کلیدی بارسلونا فشار می‌آورد و پیشنهاد دستمزد تا دو برابر را به آرائوخو پیشنهاد داده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره عزم جدی منچستریونایتد برای جذب آرائوخو پیشنهاد دستمزد دو برابری به مدافع بارسلونا

به گزارش نشریه کاتالانی اسپورت، بارسلونا حل و فصل وضعیت کاپیتان و مدافع کلیدی خود، رونالد آرائوخو را در اولویت قرار داده است، اما رسیدن به توافق در مورد تمدید قرارداد را دشوار می‌داند. کاتالان‌ها معتقدند که وضعیت تداوم حضور این مدافع 25 ساله در باشگاه بسیار نامشخص است، چراکه به طور عمده منچستریونایتد برای جذب او فشار زیادی می‌آورد.

تلاش‌های منچستریونایتد در حال افزایش است
در واقع، منچستریونایتد در ساعات گذشته برای به خدمت گرفتن رونالد آرائوخو از بارسلونا تلاش زیادی می‌کند. شیاطین سرخ به دنبال یک مدافع جدید هستند و قصد دارند با حقوقی که عملاً دو برابر چیزی است که آرائوخو می‌تواند در کاتالونیا دریافت کند، می‌خواهند این مدافع اروگوئه‌ای را به حضور در اولدترافورد متقاعد کنند. منچستریونایتد متقاعد شده است که آرائوخو سرمایه‌گذاری مطمئنی برای تقویت خط دفاعی‌اش است که در گذشته عملکرد ضعیفی داشته است.

شیاطین سرخ تا زمانی که مدافع اروگوئه‌ای چراغ سبز نشان ندهد، به طور قطعی به بارسلونا نزدیک نخواهند شد و منتظرند ببینند تمدید قرارداد او با آبی‌اناری‌ها چگونه پیش می‌رود. اگر توافقی حاصل نشود و آرائوخو تمایل به جدایی داشته باشد، یونایتد تمام تلاش خود را برای جذب او در این تابستان انجام خواهد داد.

بارسلونا در شرایط سختی قرار دارد
آرائوخو که پیش از این پیشنهادهای پرسود منچستریونایتد را برای تمدید قرارداد با بارسلونا رد کرده بود، ممکن است این بار به طور متفاوتی به موضوع نگاه کند. از نظر ورزشی، مدافع شکی ندارد که بارسلونا بهترین گزینه اوست و از ادامه حضور در این تیم خوشحال است. با این حال، او پس از فداکاری‌های مالی در زمان تمدید قراردادش در سال 2022، می‌خواهد توسط باشگاه ارزشمند تلقی شود. بارسلونا که با مشکلات جدی سقف دستمزد مواجه است، پیشنهادی برای افزایش حقوق آرائوخو به او ارائه کرد، اما به نظر می‌رسد با توجه به اهمیت این بازیکن در ترکیب اصلی، این پیشنهاد کافی نیست.

تاکنون پاسخی از سوی مدافع و اطرافیان او دریافت نشده است، در حالی که باشگاه خواهان حل و فصل این موضوع تا 30 ژوئن بود. اگر آرائوخو در حال حاضر قصدی برای تمدید قراردادش نداشته باشد، آبی‌اناری‌ها ممکن است مجبور به مذاکره در مورد انتقال او شوند که این می‌تواند یکی از بزرگترین عملیات نقل و انتقالات این تابستان باشد. در این سناریو، بارسلونا حداقل 75 میلیون یورو برای سومین کاپیتان خود درخواست خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *