بازیکنان منچستریونایتد علیه رونالدو رفتارهای کریستیانو مضحک است!

اخبار لیگ جزیره : یک عده از بازیکنان منچستریونایتد ترجیح می‌دهند که رونالدو همین الان برود تا اینکه وضعیت بغرنج فعلی بین بازیکن و باشگاه ادامه یابد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

بازیکنان منچستریونایتد علیه رونالدو رفتارهای کریستیانو مضحک است!

خشم فزاینده‌ای در بین اعضای باشگاه منچستریونایتد از موضع رونالدو نسبت به باشگاه به وجود آمده است. یکی از منابع گفت: «رفتار رونالدو کم کم بازیکنان را عصبانی کرده است. افرادی با رونالدو هم‌سو و هم‌نظر هستند و از او حمایت می‌کنند اما خیلی‌ها هم از این اتفاقات و رفتارهای او خسته شده‌اند.»

رونالدو تنها ۱۲ ماه پس از بازگشتش می‌خواهد اولدترافورد را ترک کند اما باشگاه از فروش او خودداری کرد. این بازیکن بر این باور است که یک توافق شفاهی بین خودش و باشگاه وجود داشت مبنی بر اینکه اگر باشگاه به لیگ قهرمانان راه پیدا نکند او می‌تواند تیم را ترک کند.

ایجنتش ژرژ مندس از مدیر اجرایی باشگاه، ریچارد آرنولد، خواست تا فقط قیمت رونالدو را اعلام کند زیرا پیشنهادی از سوی یک باشگاه نامشخص برای رونالدو دارد. اما مالکین یونایتد به فروش رونالدو رضایت ندادند.

این موضوع باعث نارضایتی رونالدو شده است و او شروع به نشان دادن اعتراضش کرد. در تور پیش‌فصل حاضر نشد، یک نیمه برای یونایتد مقابل رایووایکانو بازی کرد و قبل از پایان بازی از ورزشگاه خارج شد و جنجال آفرید. در اولین بازی لیگ مقابل برایتون در دقیقه ۵۳ وارد زمین شد اما نتوانست جلوی شکست ۲-۱ تیم را بگیرد.

تمام این رفتارها بازیکنان دیگر را عصبانی کرده و جو باشگاه را بهم ریخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *