چگونه منچستریونایتد فرصت جذب پدرو نتو را از دست داد؟

اخبار لیگ جزیره : منچستریونایتد هفت سال پیش تا آستانه جذب پدرو نتو در ۱۷ سالگی پیش رفت اما این فرصت را از دست داد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره چگونه منچستریونایتد فرصت جذب پدرو نتو را از دست داد

بنابر گزارش اتلتیک، استعدادیاب‌های شیاطین سرخ در سال ۲۰۱۷ پدرو نتو را در حالی که هنوز در تیم جوانان براگا بازی می‌کرد، زیر نظر گرفتند. این بازیکن پرتغالی برای بازدید از کمپ تمرینی کرینگتون و حتی بازی در یک مسابقه آکادمی در لی اسپورتس ویلیج (کمپ تمرینی تیم جوانان منچستریونایتد) دعوت شد.

برای به خدمت گرفتن این وینگر جوان از باشگاه پرتغالی، یونایتد تنها نیاز به پرداخت هزینه ناچیز حق پرورش بازیکن داشت؛ با این حال، تأخیر چند هفته‌ای در تأیید این انتقال از سوی یونایتد باعث شد تا نتو اولین قرارداد حرفه‌ای خود را با براگا امضا کند. او پس از آن به صورت قرضی به لاتزیو رفت و در نهایت در سال ۲۰۱۹ به طور دائمی به وولورهمپتون پیوست.

این مهاجم ۲۴ ساله اکنون خود را به عنوان مهره‌ای کلیدی در ترکیب ولورهمپتون تثبیت کرده است. با این حال، او در فصل ۲۴-۲۰۲۳ مکررا با مصدومیت دست و پنجه نرم کرد و تنها در ۲۴ بازی در تمامی رقابت‌ها به میدان رفت که موفق به زدن ۳ گل و ارسال ۱۱ پاس گل در آن‌ها شد. همه این‌ها، مانع از ابراز علاقه منچسترسیتی و نیوکاسل به پدرو نتو نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *