کارلو آنچلوتی گزینه جدید برای هدایت منچستر یونایتد

اخبار لیگ جزیره : به نظر می‌رسد کارلو آنچلوتی یکی از گزینه‌های مورد علاقه سر الکس فرگوسن برای هدایت منچستر یونایتد است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

کارلو آنچلوتی گزینه جدید برای هدایت منچستر یونایتد

تقریباً در اوایل فصل و بعد از چند نتیجه ضعیف اوله گنار سولشائر از هدایت منچستریونایتد برکنار شد و رالف رانگنیک تا پایان فصل هدایت این تیم را برعهده گرفت. با این حال اوضاع شیاطین سرخ بعد از آمدن سرمربی آلمانی نیز تغییر چندانی نکرد و این تیم همچنان پر فراز و نشیب ظاهر می‌شود.

البته از همان ابتدا مشخص شده بود که رالف رانگنیک به شکل موقت هدایت یونایتد را بر عهده گرفته و در پایان فصل سرمربی جدیدی برای این تیم انتخاب خواهد شد. در این بین از مائوریسیو پوچتینو به عنوان اصلی‌ترین گزینه شیاطین سرخ برای هدایت این تیم نام برده شده است. همچنین اریک تن‌هاخ، سرمربی هلندی آژاکس یکی دیگر از گزینه‌های منچستر یونایتد به حساب می‌آید.

با این حال ممکن است مشکلاتی بر سر راه منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن پوچتینو و تن‌هاخ وجود داشته باشد؛ موضوعی که باعث خواهد شد احتمالا آنها به سراغ گزینه‌های دیگر بروند. در همین راستا ESPN گزارش جالبی منتشر کرده و مدعی شده سر الکس فرگوسن علاقه زیادی به حضور پوچتینو در اولدترافورد دارد اما در صورت ناکامی یونایتد در جذب سرمربی آرژانتینی، فرگوسن ترجیح می‌دهد که کارلو آنچلوتی هدایت شیاطین سرخ را بر عهده بگیرد.

این روزها انتقادات زیادی نسبت به عملکرد کارلو آنچلوتی در رئال مادرید مطرح می‌شود و حتی برخی شایعات حاکی از آن است که در صورت فتح لالیگا توسط لوس بلانکوس نیز باز هم احتمال قطع همکاری این سرمربی ایتالیایی با رئال در پایان فصل وجود دارد. همچنین گفته می‌شود که سران یونایتد نیز کارلتو را گزینه کوتاه‌مدت مناسبی برای هدایت تیم‌شان می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *