مذاکرات رسمی منچستریونایتد با مائوریسیو پوچتینو

اخبار لیگ جزیره : منچستریونایتد با وجود کسب قهرمانی در اف‌ای کاپ، تمامی گزینه‌های خود را بررسی می‌کند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره مذاکرات رسمی منچستریونایتد با مائوریسیو پوچتینو

به گزارش جیمز داکر از تلگراف؛ اریک تن هاخ با وجود قهرمانی در جام حذفی انگلیس همچنان با خطر جدی برکناری مواجه است. مدیران منچستریونایتد که هفته گذشته با کیران مک کنا تماس گرفته بودند، مذاکرات رسمی خود را با مائوریسیو پوچتینو و توماس فرانک آغاز کردند. شیاطین سرخ تصمیم گرفته‌اند در کنار جلسه ارزیابی عملکرد تن هاخ در هفته آینده، وضعیت چهار نامزد جانشینی او را بررسی کنند. نمایندگان پوچتینو و فرانک به صورت مستقیم با باشگاه دیدار داشته‌اند. منچستریونایتد پیش از این با نمایندگان توماس توخل، که درخشان‌ترین کارنامه را در بین تمام گزینه‌ها دارد، مذاکراتی انجام داده است. اما به نظر می‌رسد در اولدترافورد تردیدهایی در مورد مناسب بودن سرمربی آلمانی وجود دارد.

در مورد توماس فرانک و کیران مک کنا، منچستریونایتد در حال رقابت با چلسی است. فرانک 50 ساله با بودجه محدود برنتفورد، در شش فصل گذشته عملکرد قابل قبولی داشته است. در مورد مک کنا گفته می‌شود او پیش از تصمیم‌گیری در مورد آینده خود، منتظر یونایتد خواهد ماند. سرمربی 38 ساله ایپسویچ تاون گزینه هدایت برایتون را نیز دارد. صرف‌نظر از آینده اریک تن هاخ و گزینه‌های جانشینی او، منچستریونایتد به‌زودی برای انتقال یک مدافع مرکزی، هافبک و مهاجم وارد عمل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *