منچستریونایتد عجله‌ای برای تمدید قرارداد کوبی مینو ندارد

اخبار لیگ جزیره : منچستریونایتد احتمالا تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، قرارداد كوبی مینو، ستاره جوان خود را تمدید نخواهد کرد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره منچستریونایتد عجله‌ای برای تمدید قرارداد کوبی مینو ندارد

به گزارش تلگراف، مینو با درخشش در فینال جام حذفی که با گل پیروزی بخش او مقابل منچستر سیتی همراه بود، استعداد فوق العاده خود را به اثبات رساند. ظهور این هافبک ۱۹ ساله یکی از معدود نکات مثبت یونایتد در فصل کابوس‌واری بود که علی‌رغم کسب عنوان قهرمانی در ومبلی، باعث متزلزل شدن جایگاه اریک تن هاخ شده است.

مینو در فوریه سال گذشته قرارداد سه ساله‌ای امضا کرد که او را تا ژوئن ۲۰۲۶ در باشگاه نگه می‌دارد. یونایتد قصد دارد با عقد قرارداد جدیدی، جایگاه و اهمیت فزاینده مینو در تیم را بی پاداش نگذارد. با این حال، به نظر می‌رسد که با توجه به حجم کاری یونایتد برای بازسازی تیم (احتمالاً تحت نظر یک سرمربی جدید)، بحث‌های اصلی در مورد تمدید قرارداد تا بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در تاریخ ۳۰ آگوست به تعویق بیافتد.

نمایندگان مینو به نظر با این وضعیت راحت هستند و هیچ فشاری بر باشگاه وارد نمی کنند، زیرا روابط بین دو طرف قوی است. گفته می‌شود قرارداد فعلی مینو شامل پاداش‌هایی در ارتباط با تعداد بازی‌ها و سایر عوامل بوده که باعث افزایش حقوق او در طول فصل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *