تلاش منچستریونایتد برای هایجک مایکل اولیسه از بایرن مونیخ

اخبار لیگ جزیره : همان‌طور که قبل‌تر در اخبار لیگ جزیره خواندید، قرار است مایکل اولیسه با امضای قراردادی تا سال 2029 در انتقالی به ارزش 60 میلیون یورو از کریستال پالاس به بایرن مونیخ بپیوندد. بااین‌حال، این انتقال هنوز قطعی نشده و همین باعث ایجاد برخی گمانه‌زنی‌ها شده است. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

اخبار لیگ جزیره تلاش منچستریونایتد برای هایجک مایکل اولیسه از بایرن مونیخ

به گزارش فلوریان پلتنبرگ از اسکای آلمان؛ بسیاری از باشگاه‌ها از جمله منچستریونایتد در حال تلاش برای هایجک بایرن مونیخ و جذب مایکل اولیسه هستند. هر چند انتقال این بازیکن 22 ساله به بایرن مونیخ هنوز در خطر نیست اما باواریایی‌ها می‌خواهند هر چه زودتر آن را نهایی کند.

از سوی دیگر، اولیسه نیز همچنان مصمم به پیوستن به بایرن مونیخ است. دو باشگاه هنوز باید بر سر برخی جزئیات کوچک به توافق برسند. در حالی که قرار بود این هفته بازیکن معاینات پزشکی خود را پشت سر بگذارد؛ اما اکنون قرار است این برنامه هفتۀ آینده انجام شود. حال باید دید آیا اتفاق غیر منتظره‌ای رخ می‌دهد و مسیر اولیسه تغییر می‌کند یا خیر. گفتنی است این وینگر راست فرانسوی در فصلی که گذشت موفق شد از خود آمار 10 گل و 6 پاس گل را ثبت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *