علاقه میدلزبرو جهت به خدمت گرفتن سنگربان منچستریونایتد

اخبار لیگ جزیره : پست دروازه‌بانی یکی از معدود پست‌ هایی است که مقامات و مدیران مسئول در باشگاه منچستر یونایتد انگلستان در آن پست با فراوانی و کثرت زیادی از بازیکن و سنگربان روبه‌ رو می‌باشند و به اجبار، ناچار هستند که در پنجره نقل و انتقالاتی فصل تابستان پیش رو برای به فروش رساندن و خروج تعدادی از این سنگربانان مازاد شیاطین سرخ از جمع نفرات این تیم در اولدترافورد مذاکره و تلاش نمایند. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

علاقه میدلزبرو جهت به خدمت گرفتن سنگربان منچستریونایتد

مدیران و مسئولان باشگاه انگلیسی میدلزبورو متمایل و خواهان امضای قراردادی قرضی و انتقال تام هیتون، دروازه‌بان کهنه‌ کار و با تجربه باشگاه سرخ‌ پوشان شهر منچستر به تیم خود می‌باشند و در همین رابطه نیز پیشنهاد خود را برای جذب و به خدمت گرفتن این بازیکن با سابقه و انتقال او از اولدترافورد به مقامات و مدیران مسئول در باشگاه منچستر یونایتد انگلستان ارائه نموده‌اند.

تام هیتون، دروازه‌بان ذخیره ولی با تجربه و با سابقه شیاطین سرخ شهر منچستر هم اکنون به عنوان گزینه هدف کریس وایلدر، سرمربی باشگاه میدلزبوروی انگلیس برای قرار گرفتن و حفاظت از چهارچوب دروازه این تیم قدیمی و با اصالت انگلیس می‌باشد.

کریس وایلدر به عنوان سرمربی و نفر نخست کادر فنی روی نیمکت رهبری و هدایت تیم باشگاه فوتبال میدلزبوروی انگلیس یک بازیکن را به عنوان دروازه‌بان شماره یک جدید برای حضور در فهرست نفرات و ترکیب تیم خود جهت شرکت در رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر فوتبال انگلستان، مسابقات جام حذفی فوتبال جزیره یا همان اف ای کاپ و همین طور رقابت‌های تورنمنت جام اتحادیه فوتبال انگلستان در نظر داشته و می‌خواهد. این سرمربی هم‌چنین مشتاق است که تام هیتون را به عنوان بازیکن و دروازه‌بانی با سن حدودا سی و شش سال با امضای قراردادی به صورت قرضی به خدمت گرفته و در اختیار ترکیب تیم خود برای رقابت‌های فصل آینده قرار دهد.

با توجه به این که دین هندرسون، دیگر دروازه‌بان باشگاه منچستر یونایتد انگلستان که به نظر می‌رسد به صورت کلی در پست دروازه‌بان با فراوانی بازیکن و سنگربان روبه‌رو می‌باشد، در مذاکراتی پیشرفته با مقامات و مدیران مسئول دیگر باشگاه انگلیسی یعنی ناتینگهام فارست حضور داشته و سران و مقامات مسئول در باشگاه سرخ‌پوشان ‌شهر منچستر که پر افتخارترین تیم حاضر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جزیره یعنی منچستر یونایتد را هدایت و اداره می‌کنند، تمایلی به آزاد کردن این دروازه‌بان تیم خود که مشغول گفت‌وگو و انجام مذاکره با نمایندگان باشگاه ناتینگهام فارست می‌باشد، نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *