باشگاه منچستریونایتد چقدر می‌ارزد؟ مشتریان به صف شدند

اخبار لیگ جزیره : بر اساس گزارش‌ها، قیمت باشگاه منچستریونایتد ممکن است به بیش از ۵ میلیارد پوند برسد. برای ادامه مطلب با سایت اخبار لیگ جزیره همراه باشید.

باشگاه منچستریونایتد چقدر می‌ارزد؟ مشتریان به صف شدند
گروه‌های مختلفی مشتاق تصاحب منچستریونایتد هستند و آینده باشگاه در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. مایکل نایتون، مدیر سابق یونایتد، در حال آماده‌سازی یک پیشنهاد خصمانه برای تصاحب باشگاه است اما گفته می‌شود که تاجر بریتانیایی تنها ۷ میلیون پوند سرمایه دارد. با این وجود، او در حال سازماندهی کنسرسیومی برای بیرون راندن گلیزرها است و از رفیق بریتانیایی‌اش «سر جیم رتکلیف» کمک خواسته است.

نایتون امیدوار است با کمک رتکلیف باشگاه را به طور کامل خریداری کند، که طبق گزارش سایت «گل» می‌تواند بیش از ۵ میلیارد پوند هزینه داشته باشد، یعنی خیلی بیشتر از قیمت ۲٫۵ میلیارد پوندی چلسی.

اعتقاد بر این است که رتکلیف، که از هواداران شیاطین سرخ است، و چند ماه پیش سعی کرده بود چلسی را بخرد، مشتاق به تصاحب این باشگاه است و در تلاش است تا با گلیزرها مذاکره کند. طبق گزارش‌ها، او آماده است تا به طور کامل مراحل خرید را تکمیل کرده و هرچه لازم باشد برای بازسازی اولدترافوردِ در حال فروپاشی انجام بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *